Репетитор для малюків

Здібності вашої дитини
в майбутньюму залежать
від її підготовки ЗАРАЗ!

Мета курсу

Характеристики курсу

     Уроки по  45
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Де i як проходить навчання

Навчання проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання проходить у міні-групах (2-3 дитини одного віку).

Ми використовуємо винятково «м’які» підходи в навчанні. Зацікавивши грою або іншим захоплюючим заняттям, педагоги пропонують дитині самостійно виконувати різні завдання, що сприяють розвитку тих або інших навичок і якостей. Дорослі ж виступають у ролі наставників і лише коригують дії. Такий досвід дозволяє малятам пізнавати нову інформацію й освоювати корисні навички самостійно, що впливає на їхній емоційний розвиток, вселяє віру у власні сили.

Індивідуальний підхід для нас не просто слова. У роботі з малятами дуже важливо бути впевненим, що персональним потребам дитини приділяється належна увага. Ми стежимо, щоб на всі свої питання маля одержало докладні відповіді, а будь-які непорозуміння відразу ж усувалися.

Ми пішли від нав’язування особистісної конкуренції, запропонувавши командні ігри й завдання. Допомагаючи кожній дитині проявляти себе й вносити вклад у загальний результат, ми формуємо вміння взаємодіяти в групі, зміцнюємо самооцінку, учимо дружбі.

Нас рекомендують
Як почати займатися в Логос?

Відправляєте заявку
на пробний урок

Погоджуєте місце
і час з менеджером

Проходите урок,
знайомитеся з репетитором
і нашим центром

Починаєте вчитися
в ЛогосЛіцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Дитячий розвиваючий центр «‎Логос»

Ми пропонуємо заняття для дітей з раннього віку. Усі педагоги нашого центру ставляться до своїх учнів з турботою та любов’ю. Діти навчаються в невеликих групах і отримують максимум уваги. 

Також для кожного підбирається персональна програма, в залежності від рівня підготовки дитини. Наш центр поєднує в собі багаторічний досвід, передові методики та індивідуальний підхід. 

Ми пропонуємо курси для учнів різного віку. Популярністю у батьків користуються підготовка дітей до школи та уроки англійської мови для малюків, підготовка дітей до школи й уроки англійської мови для малюків.

Чому варто вибрати розвиваючий центр для дітей «Логос»?

За довгі роки нашої роботи ми навчили і відправили в перший клас безліч діток. 

Багаторічний досвід роботи став основою нашої авторської методики навчання. Наші уроки спрямовані на отримання навичок, необхідних не тільки для навчання, але й для життя. Особливо це важливо для малюків, які тільки починають пізнавати світ.

Школа розвитку дитини «Логос» — це:

 • Турботливі та професійні педагоги;
 • Навчання із застосуванням різних сучасних методик;
 • Ігрова форма, яка пробуджує у дітей інтерес до навчання;
 • Групові заняття, завдяки яким маленький учень взаємодіє з колективом;
 • Індивідуальні завдання, спрямовані на розвиток посидючості і самостійності.

Чому навчиться Ваш малюк, відвідуючи наш центр розвитку дитини?

Програма навчання складається в залежності від віку та здібностей майбутнього учня. Діти від 3-х років вчаться рахувати, запам’ятовують букви, тренують увагу й моторику.

Діти старшого віку вчаться читати, писати, розбирають прості математичні дії. Також заняття доповнюються завданнями на загальний розвиток — логіка, розвиток мови й уваги.

Навчаючись в групах, діти вчаться адаптуватися в колективі та взаємодіяти з оточуючими. Також завдяки простим індивідуальними завданнями, малюки звикають до самостійної роботи й стають більш дисциплінованими.

Розвиваючі школи для малюків «Логос» мають наступні переваги:

 • Заняття проходять у невеликих групах;
 • Програма підбирається за результатами тестування;
 • Класи укомплектовані всім необхідним — кольоровими методичними посібниками та матеріалами, цікавими логічними завданнями та розвиваючими іграми.

Де і як проходить навчання?

Для навчання ви вибираєте найближчий до вас центр розвитку дітей дошкільного віку «Логос». Існує також можливість навчання online, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання проходить в міні-групах (2-3 дитини одного віку).

Ми використовуємо виключно «м’які» підходи в навчанні. Коли нам вдалось зацікавити грою або іншим захоплюючим заняттям, педагоги пропонують дитині самостійно виконувати різні завдання, які сприятимуть розвитку тих чи інших навичок. Дорослі ж виступають у ролі наставників і лише корегують дії. Наша школа розвитку дітей використовує такий досвід, щоб дати можливість малюкам засвоювати нову інформацію й освоювати корисні навички самостійно. Це робить позитивний вплив на емоційний розвиток дітей, додає віри у власні сили.

Індивідуальний підхід для нас не просто слова. У роботі з малюками дуже важливо бути впевненим, що персональним потребам дитини приділяється належна увага. Ми стежимо, щоб на всі свої запитання малюк отримав докладні відповіді, а будь-які непорозуміння відразу ж усуваються.

Наші розвиваючі курси для малят позбавлені нав’язування особистої конкуренції, пропонуючи натомість командні ігри та завдання. Допомагаючи кожній дитині проявляти себе і робити внесок в загальний результат, ми формуємо вміння взаємодіяти в групі, зміцнюємо самооцінку, вчимо спілкуватися й дружити. 

Де нас знайти?

Дитячі центри розвитку в Києві

 • Ст. м Мінська

Оболонський проспект, 16

(Біля ТЦ Dream Town 1, вихід 4А)

 • Ст. м Осокорки

пр. Бажана, 12

 • Ст. м Харківська

вул. Ревуцького, 42Г

 • Ст. м Чернігівська

вул. Червоноткацька, 43

 • Ст. м Теремки

пр. Академіка Глушкова, 31А

Центри в Дніпрі

 • Центр

вул. Старокозацький, 11

 • Перемога-5

пр. Героїв, 11 (за ТЦ “Гермес”)

 • Перемога-6

пер. Штабний, 4 (за кафе “Фантазія”)

 • Тополь-1

вул. Запорізьке шосе, 60 (вхід з двору)

 • Калинова

вул. Калинова, 8 (поруч з ТЦ “Млин”)

 • Робоча

вул. Робоча, 148

 • Писаржевського

вул. Писаржевського, 14

 • Комунар

вул. Максима Дія, 8

 • Пр. Воронцова

пр. Мануйлівська, 77

 • Пр. Слобожанський

пр. Слобожанський, 50

 • Лівобережний-3

вул. Усенка, 3Б

 • Паторжинського

вул. Паторжинського, 3

Дитячі центри в Одесі

 • Таїрова

вул. Академіка Вільямса, 59ж (ж / м Таїрова)

 • Черемушки

вул. Генерала Петрова, 42 

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок