Відкрито набір до літньої школи!
Знижка 20%

Пояснюємо складні теми простими словами!

1 місяць в літній школі "ЛОГОС" = 6 місяцям у звичайній школі

Чому батьки обирають саме нас?

Індивідуальний підхід

Зручний графік занять

Професійні вчителі

Результати після першого заняття

Центри у 4 районах Дніпропетровська

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Результати, які отримає ваша дитина

Покращить успішність у школі

Усуне прогалини в навчанні

Зрозуміє основи математики, навчиться використовувати закони математики для вирішення логічних і практичних завдань

Захоче вчитися

Чому потрібно обирати заняття в Центрі «Логос», а не зі звичайним репетитором?

Центр «Логос» - лідер на ринку освітніх послуг, з більш ніж 20-річним досвідом роботи.
«Логос» - сучасний центр який активно розвивається, в якому є все необхідне для успішного навчання вашої дитини
«Логос» пройшов перевірку часом. Діти, які колись успішно навчалися, виросли і приводять на навчання своїх дітей!
Вчителі центру «Логос» »- фахівці в сфері освіти, з вищою освітою й пройшли додаткове навчання за методикою Прикладної Освіти. Також вчителі систематично проходять курси з підвищення кваліфікації, навчаються сучасним методикам в сфері освіти.

Отзывы

 

«…Раніше не розуміла математику, зараз навіть однокласникам допомагаю …»

«…Математика – це просто, якщо її зрозуміло пояснювати, як в Логос …»

«…Раніше з домашкою сиділа до ночі, зараз роблю її дуже швидко і без помилок  …»

Віталіна, 14 років

 

«…З іншими репетиторами міг вирішувати завдання, тільки поки вони наді мною сиділи і кожен крок підказували, в Логос мене навчили бути самостійним…»

«…Вирішив вступати до технічного ВНЗ, тому, що математика це дійсно цікаво…»

«…Дуже класно вчитися, коли вчителі піклуються про тебе, допомагають і підтримують, у Логосі мене хвалили і з’явилось бажання вчитися …»

Максим, 15 років

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Якщо запитати у школярів, який предмет їм дається найважче, то більшість скажуть «математика». Лише деякі діти можуть похвалитися легкістю засвоєння теорії, іншим же необхідно більше займатися і старанно працювати над розуміємо арифметичних основ. Для того щоб завдання, вирішувались дуже легко, слід записати малюка на курси по математиці. Сучасні методики і ігрова форма допомагають не тільки вивчити теоретичний матеріал, а й викликати інтерес до предмету. Підготовлена ​​програма школи «Логос» надає позитивний результат на мислення і логіку, сприйняття і увагу, сприяє нестандартному мисленню знаходити власні шляхи розв’язання. Повний курс математики сформує не тільки розуміння, але і виробить любов до математики і геометрії. У репетиторському центрі працюють кращі викладачі, які проводять навчання з індивідуальним підходом до кожної дитини. Ментальна арифметика для дітей стане улюбленим предметом вашого учня, а його успіхи будуть радувати вас з кожним уроком все більше!

Програма з математики для дошкільнят: переваги

Наші викладачі постійно шукають нові методики, щоб ваші діти краще засвоювали математичний курс і з легкістю застосовували його в рішенні задач.Репетиторский центр «Логос» надає курси для самих маленьких дітей, які ще не ходять до школи, щоб підготувати їх до зустрічі з найскладнішими рівняннями. Ігрова форма захопить їх в цікавий світ цифр, і допоможе здавати всі контрольні й іспити на відмінно. Навчання відкриє масу переваг для дошкільнят:

Після закінчення підготовчих курсів ви зможете зі знижкою вивчити програму для школярів, за допомогою якої дитина вийде за рамки загальноосвітньої математики, і зможе вирішувати завдання підвищеної складності.

 

Курси з математики для школярів

Учні початкової та старшої школи дуже часто стикаються з труднощами засвоєння теоретичного матеріалу, так як математика – це дуже складний предмет, і, пропустивши хоч один урок, можна не розібратися в рішенні задач. У таких випадках знадобиться репетитор, а найкраще додаткові заняття, розвиваючі його мислення і логіку. Центр «Логос» – це маса переваг:

 

Переваги навчання математики в репетиторства центр «Логос»

Репетиторский центр «Логос» Репетиторский центр «Логос» в Дніпрі відноситься до числа лідерів в освітній сфері, і не дарма, адже ми пропонуємо величезний спектр перспективних можливостей для ваших дітей:

Забезпечимо престижне і успішне майбутнє для дітей разом з репетиторським центром «Логос»!

Изменить язык