Характеристики курсу

     Уроки по  45 хвилин 

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Мета курсу

Де i як проходить навчання

Навчання проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання проходить у міні-групах (2-3 дитини одного віку).

Ми використовуємо винятково «м’які» підходи в навчанні. Зацікавивши грою або іншим захоплюючим заняттям, педагоги пропонують дитині самостійно виконувати різні завдання, що сприяють розвитку тих або інших навичок і якостей. Дорослі ж виступають у ролі наставників і лише коригують дії. Такий досвід дозволяє малятам пізнавати нову інформацію й освоювати корисні навички самостійно, що впливає на їхній емоційний розвиток, вселяє віру у власні сили.

Індивідуальний підхід для нас не просто слова. У роботі з малятами дуже важливо бути впевненим, що персональним потребам дитини приділяється належна увага. Ми стежимо, щоб на всі свої питання маля одержало докладні відповіді, а будь-які непорозуміння відразу ж усувалися.

Ми пішли від нав’язування особистісної конкуренції, запропонувавши командні ігри й завдання. Допомагаючи кожній дитині проявляти себе й вносити вклад у загальний результат, ми формуємо вміння взаємодіяти в групі, зміцнюємо самооцінку, учимо дружбі.

Результат навчання

Уміння читати, писати й рахувати.
Здатність вирішувати логічні задачки.
Уміння самоорганізовуватися, планувати свій час.
Здатність фокусувати увагу, формулювати свої думки, слухати й розуміти інших.
Підвищення комунікабельності, здатності взаємодіяти з іншими людьми, бути частиною колективу.
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Підготовка до школи

Підготовка до школи в дитячих центрах «Логос»

Навчання проходить в невеликих групах, кожному учневі приділяють багато уваги. Програма спрямована на всебічний розвиток дитини. Урок складається з різноманітних завдань в ігровій формі. Ви можете вибрати найближчий до вас центр або ж навчатися в форматі онлайн.

Навіщо потрібна підготовка дітей до школи?

Малюки починають пізнавати світ, хочуть все пробувати та вміти. Наші заняття допоможуть юним дослідникам самостійно вивчати нове оточення. На період уроку дитина під наглядом викладача, який робить кожне заняття з підготовки до школи веселим і цікавим.

  • Ігровий формат допомагає зацікавити та прищеплює любов до навчання.
  • Майбутній учень звикає до уроків і легше адаптується в нових ситуаціях.
  • Малюк вчиться відповідальності, стає більш посидючим.

Програма курсу

Підготовка дитини до школи складається з занять, спрямованих на тренування різних навичок, таких як читання, письмо, логіка та інші. Уроки допомагають підготуватися до майбутнього вивчення дисциплін і сприяють всебічному розвитку. Кожен урок складається з наступних частин:

  • моторика — ліплення, малювання, шнурівка, штрихування і т.д.;
  • письмо — найменші починають обводити фігурки, більш дорослі діти тренуються писати букви, цифри та навіть цілі речення;
  • математика — вчимо назву цифр і рахунок, основні математичні дії, склад числа, елементарні завдання;
  • логіка — вчимося мислити й аналізувати за допомогою ігор та цікавих завдань;
  • розвиток мови — вчимо нові слова, тренуємося описувати предмети та будувати зв’язні пропозиції;
  • читання — рухаємося від букв і простих складів до невеликих оповідань.

Де та як проходить навчання?

Діти займаються в невеликих групах в ігровому форматі. Урок проводить професійний репетитор з підготовки дитини до школи. Заняття складається з декількох частин — математика, читання, логіка і т.д. Все це в ігровому форматі із застосуванням різних цікавих завдань. Кожен займається за індивідуальною програмою, заснованої на попередньому тестуванні. Також під час уроку є групові ігри та завдання, які допомагають дітям розвивати навички спілкування та підтримувати інтерес. Детальний перелік послуг і вартість представлені по посиланнях нижче:

Наші курси для дітей

Дитячі центри раннього розвитку допомагають малюкам розкривати їх здібності. Наше завдання навчити дітей самостійності та прищепити інтерес до навчання. У нашому центрі працюють професійні репетитори для підготовки до школи. Також ми пропонуємо малюкам від 3-х років відвідувати заняття англійської мови.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок