Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  45 ХВИЛИН

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Вчимо:

*Читати
*Писати
*Рахувати

Розвиваємо:

*Логіку
*Моторику

МЕТА КУРСУ

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Заняття з підготовки до школи проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази в тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.
Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою живих ігор, рольових вправ, і інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят і дати їм більше можливостей виявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі.
У Логос ми не тільки розвиваємо ерудицію й базові вміння дошкільників, але й допомагаємо сформувати інтерес до нових знань.
Навчальний процес проходить у форматі веселої гри, у якій кожна дитина добивається своїх маленьких перемог. Це підтримує мотивацію дітей і викликає прагнення до активного навчання, а також вселяє впевненість у власних силах.

У ході уроків ми приділяємо багато уваги читанню, письму, простій математиці, вивченню навколишнього світу, розвитку логічного й просторового мислення, пам’яті. Також важливою частиною курсу є навчання самоорганізації: на заняттях діти регулярно отримують нескладні завдання для самостійної роботи, з якими в них добре виходить справлятися, у міру звикання до такого роду завдань вони ускладнюються.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Це означає, що викладач ураховує різну швидкість засвоєння інформації дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше інших засвоїла матеріал, цікаве завдання для самостійного пророблення, і поки дитина його виконує, продовжує давати пояснення іншим дітям доти, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма – група дістає ігрові завдання на закріплення.

РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАННЯ

Уміння читати, писати й лічити.
Здатність вирішувати логічні задачки.
Уміння самоорганізовуватися, планувати свій час.
Здатність фокусувати увагу, формулювати свої думки, слухати й розуміти інших.
Підвищення комунікабельності, здатності взаємодіяти з іншими людьми, бути частиною колективу.
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Підготовка дитини до школи в репетиторства центр Логос

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в часній школіРегистрация на обучение в частной школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунокДарим уроки 50 уроков + 5 в подарокПолучить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выборОтримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибірПопробовать бесплатно[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Спробувати безкоштовноЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок