Характеристики курсу

Підготовка до школи     УРОКИ ПО  45 ХВИЛИН

Підготовка до школи     Невеликі групи по 3-4 дитини

Підготовка до школи     Зручний графік

Підготовка до школи     Заняття круглий рік

Підготовка до школи     Професійні викладачі

Підготовка до школи     Знижки при оплаті занять наперед

Вчимо:

-Читати
-Писати
-Рахувати

Розвиваємо:

-Логіку
-Моторику

МЕТА КУРСУ

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Заняття з підготовки до школи проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази в тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою живих ігор, рольових вправ, і інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят і дати їм більше можливостей проявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі.

У Логос ми не тільки розвиваємо ерудицію й базові вміння дошкільників, але й допомагаємо сформувати інтерес до нових знань.
Навчальний процес проходить у форматі веселої гри, у якій кожна дитина добивається своїх маленьких перемог. Це підтримує мотивацію дітей і викликає прагнення до активного навчання, а також вселяє впевненість у власних силах.

У ході уроків ми приділяємо багато уваги читанню, письму, простій математиці, вивченню навколишнього світу, розвитку логічного й просторового мислення, пам’яті. Також важливою частиною курсу є навчання самоорганізації: на заняттях діти регулярно отримують нескладні завдання для самостійної роботи, з якими в них добре виходить справлятися, у міру звикання до такого роду завдань вони ускладнюються.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Це означає, що викладач враховує різну швидкість засвоєння інформації дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше інших засвоїла матеріал, цікаве завдання для самостійного пророблення, і поки дитина його виконує, продовжує давати пояснення іншим дітям доти, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма – група тримує ігрові завдання на закріплення.

РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАННЯ

Підготовка до школи
Уміння читати, писати й рахувати.
Підготовка до школи
Здатність вирішувати логічні задачки.
Підготовка до школи
Уміння самоорганізовуватися, планувати свій час.
Підготовка до школи
Здатність фокусувати увагу, формулювати свої думки, слухати й розуміти інших.
Підготовка до школи
Підвищення комунікабельності, здатності взаємодіяти з іншими людьми, бути частиною колективу.
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Підготовка до школи

Підготовка до школи в дитячих центрах «Логос»

Навчання проходить в невеликих групах, кожному учневі приділяють багато уваги. Програма спрямована на всебічний розвиток дитини. Урок складається з різноманітних завдань в ігровій формі. Ви можете вибрати найближчий до вас центр або ж навчатися в форматі онлайн.

Навіщо потрібна підготовка дітей до школи?

Малюки починають пізнавати світ, хочуть все пробувати та вміти. Наші заняття допоможуть юним дослідникам самостійно вивчати нове оточення. На період уроку дитина під наглядом викладача, який робить кожне заняття з підготовки до школи веселим і цікавим.

  • Ігровий формат допомагає зацікавити та прищеплює любов до навчання.
  • Майбутній учень звикає до уроків і легше адаптується в нових ситуаціях.
  • Малюк вчиться відповідальності, стає більш посидючим.

Програма курсу

Підготовка дитини до школи складається зі занять, спрямованих на тренування різних навичок, таких як читання, письмо, логіка та інші. Уроки допомагають підготуватися до майбутнього вивчення дисциплін і сприяють всебічному розвитку. Кожен урок складається з наступних частин:

  • моторика — ліплення, малювання, шнурівка, штрихування і т.д.;
  • лист — найменші починають обводити фігурки, більш дорослі діти тренуються писати букви, цифри та навіть цілі речення;
  • математика — вчимо назву цифр і рахунок, основні математичні дії, склад числа, елементарні завдання;
  • логіка — вчимося мислити й аналізувати за допомогою ігор та цікавих завдань;
  • розвиток мови — вчимо нові слова, тренуємося описувати предмети та будувати зв’язні пропозиції;
  • читання — рухаємося від букв і простих складів до невеликих оповідань.

Де та як проходить навчання?

Діти займаються в невеликих групах в ігровому форматі. Урок проводить професійний репетитор з підготовки дитини до школи. Заняття складається з декількох частин — математика, читання, логіка і т.д. Все це в ігровому форматі із застосуванням різних цікавих завдань. Кожен займається за індивідуальною програмою, заснованої на попередньому тестуванні. Також під час уроку є групові ігри та завдання, які допомагають дітям розвивати навички спілкування та підтримувати інтерес. Детальний перелік послуг і вартість представлені по посиланнях нижче:

Наші курси для дітей

Дитячі центри раннього розвитку допомагають малюкам розкривати їх здібності. Наше завдання навчити дітей самостійності та прищепити інтерес до навчання. У нашому центрі працюють професійні репетитори для підготовки до школи. Також ми пропонуємо малюкам від 3-х років відвідувати заняття англійської мови.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатноСпробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Записатися до садочка

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок