Англійська мова для дошкільнят

  • Креативний ігровий формат
  • Сучасна методика навчання
  • Затишна атмосфера

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  45 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Вчимо:

*Читати
*Писати
*Рахувати

Розвиваємо:

*Логіку
*Моторику

ЧОМУ ВАЖЛИВО ПОЧАТИ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ У ДИТИНСТВІ

Дитинство – цей час, коли все навколо викликає непідроблений інтерес, а нові відкриття по-справжньому вражають. Не випадково фахівці наполягають на тому, що самі стійкі знання ті, які отримані в ранньому дитинстві. У цей період життя дитина отримує знання природно, у ході гри, не додаючи при цьому великих зусиль.
Англійська мова не виняток. У дитинстві вона не зазубрюється, а легко засвоюється й, при правильній подачі, стає другою рідною. У тих, хто починає вивчати її в ранньому віці, не буде замішань і страху, як це часто буває в дорослих, коли вони знають, що і як сказати, але не можуть заговорити через внутрішній бар’єр. Те ж саме можна сказати про вимову: малята не соромляться відтворювати звуки так, як чують їх, що сприяє формуванню правильного акценту й розвитку мовного апарату у цілому.
Дуже важливо, щоб у маляти склалося про англійську природнє позитивне враження до того, як воно почне його вивчати на загальних підставах у школі.
До англійської мови можна починати привчати прямо з народження, однак по досягненню 3 років, коли дитина починає досить добре висловлюватися, її вивчення стає особливо важливим. Це відмінний вік, щоб почати заняття в групах англійської для малят і закласти фундамент для успішного опанування мовою в майбутньому.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання малят англійській мові проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.
Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою живих ігор, рольових вправ, і інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят і дати їм більше можливостей проявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі. Як результат – діти із задоволенням вивчають англійську мову й знаходять необхідну в собі впевненість.
Наш курс англійської для дошкільників включає вивчення базової лексики, постановку правильної вимови, а також створення фундаменту для успішного розвитку розмовних навичок, куди входить сприйняття англійського на слух, відповіді на запитання, а також ведення нескладних діалогів.
Кімнати, де проходять уроки, спеціально обладнані для занять англійською з дітками. Різноманітні іграшки, набори, що розвивають, дитячі книги, наочні приладдя й інші цікаві малятам предмети регулярно використовуються на уроках, щоб допомогти дошколятам вибудовувати асоціації між цими речами й новими знаннями, роблячи їх по-справжньому міцними.
Це далеко не повний список тем, які засвоюють малята на наших уроках: Я і моя сім’я, Будинок, Їжа й напої, Тварини, Транспорт, Іграшки, Просте розмовне спілкування.

Теми, що вивчаються

  • Моя сім'я
  • Дім
  • Їжа та напої
  • Тварини
  • Транспорт
  • Іграшки
  • Просте спілкування

Результати проходження курсу

Формування первинного лексичного запасу

Постановка правильного вимови

Сприйняття англійської мови на слух

Уміння відповісти на прості питання

Повна готовність до англійської в школі

Запишись на безкоштовний урок
Натискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Відгуки

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Спробувати безкоштовно
Попробовать бесплатно
Отримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір
Получить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор
Дарим уроки 50 уроков + 5 в подарок
Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунок
Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школе
Реєстрація на навчання в часній школі
Записатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок