Англійська мова для дошкільнят

Характеристики курсу

Англійська мова для дошкільнят     УРОКИ ПО  45 хвилин

Англійська мова для дошкільнят     Невеликі групи по 3-4 дитини

Англійська мова для дошкільнят     Зручний графік

Англійська мова для дошкільнят     Заняття круглий рік

Англійська мова для дошкільнят     Професійні викладачі

Англійська мова для дошкільнят     Знижки при оплаті занять наперед

Вчимо:

*Читати
*Писати
*Рахувати

Розвиваємо:

*Логіку
*Моторику
ЧОМУ ВАЖЛИВО ПОЧАТИ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ У ДИТИНСТВІ

Дитинство – це час, коли все навколо викликає непідробний інтерес, а нові відкриття по-справжньому вражають. Не випадково фахівці наполягають на тому, що самі стійкі знання ті, які отримані в ранньому дитинстві. У цей період життя дитина отримує знання природно, у ході гри, не докладаючи при цьому великих зусиль.

Англійська мова не виняток. У дитинстві вона не зазубрюється, а легко засвоюється й, при правильній подачі, стає другою рідною. У тих, хто починає вивчати її в ранньому віці, не буде замішань і страху, як це часто буває в дорослих, коли вони знають, що і як сказати, але не можуть заговорити через внутрішній бар’єр. Те ж саме можна сказати про вимову: малята не соромляться відтворювати звуки так, як чують їх, що сприяє формуванню правильного акценту й розвитку мовного апарату у цілому.
Дуже важливо, щоб у маляти склалося про англійську природнє позитивне враження до того, як воно почне його вивчати на загальних підставах у школі.
До англійської мови можна починати привчати прямо з народження, однак по досягненню 3 років, коли дитина починає досить добре висловлюватися, її вивчення стає особливо важливим. Це відмінний вік, щоб почати заняття в групах англійської для малят і закласти фундамент для успішного опанування мовою в майбутньому.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання малят англійській мові проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.
Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою живих ігор, рольових вправ, і інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят і дати їм більше можливостей проявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі. Як результат – діти із задоволенням вивчають англійську мову й знаходять необхідну в собі впевненість.

Наш курс англійської для дошкільників включає вивчення базової лексики, постановку правильної вимови, а також створення фундаменту для успішного розвитку розмовних навичок, куди входить сприйняття англійської на слух, відповіді на запитання, а також ведення нескладних діалогів.

Кімнати, де проходять уроки, спеціально обладнані для занять англійською з дітками. Різноманітні іграшки, розвиваючі набори,  дитячі книги, наочне приладдя й інші цікаві малятам предмети регулярно використовуються на уроках, щоб допомогти дошколятам вибудовувати асоціації між цими речами й новими знаннями, роблячи їх по-справжньому міцними.

Це далеко не повний список тем, які засвоюють малята на наших уроках: Я і моя сім’я, Будинок, Їжа й напої, Тварини, Транспорт, Іграшки, Просте розмовне спілкування.
Англійська мова для дошкільнят
Теми, що вивчаються

Результати проходження курсу

Англійська мова для дошкільнят
Формування первинного лексичного запасу
Англійська мова для дошкільнят
Постановка правильної вимови
Англійська мова для дошкільнят
Сприйняття англійської мови на слух
Англійська мова для дошкільнят
Уміння відповісти на прості питання
Англійська мова для дошкільнят
Повна готовність до англійської в школі
Запишись на безкоштовний урок


Відгуки
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Англійська для дошкільнят у репетиторських центрах «Логос»

Іноземні мови відкриють дорогу в майбутнє — це подорожі, освіта, робота та просто нові знайомства. Як відомо, найкраще закладати фундамент майбутніх знань у ранньому віці. Діти легко навчаються й вбирають інформацію як губки. Важливо не упустити момент і розвинути інтерес до вивчення мов. У цьому допоможе розвиваючий центр для малюків.

Наші заняття з англійської для дошкільнят проходять у ігровій формі, тому ідеально підходять для найменших. Уроки наповнені цікавими завданнями

та спрямовані на вивчення букв, простих слів і навіть невеликих речень. Діти вивчають нову мову за допомогою яскравих карток, іграшок та ігор з м’ячем. Завдяки такому формату діти відвідують уроки із задоволенням. Також рекомендуємо заздалегідь починати підготовчі заняття до школи.

Чому батьки обирають навчання англійській мові дошкільників в центрах «Логос»?

 • Якість навчання підтверджують тисячі сімей, які продовжують довіряти нам протягом багатьох років
 • Заняття проходять за авторською програмою, що заснована на передових сучасних методиках
 • Діти навчаються у невеликих групах 2-3 дитини, що організовані за віком та рівнем
 • Уроки проводять професійні педагоги, які пройшли тренінги за нашою унікальною методикою

Чому важливо відвідувати заняття англійської мови для дошкільнят?

Дитинство — це час, коли все навколо викликає цікавість, а нові відкриття по-справжньому вражають. Не випадково фахівці наполягають на тому, що найбільш стійкі знання ті, які отримані в ранньому дитинстві. У цей період життя дитина вбирає знання природним чином, в ході гри, не докладаючи при цьому великих зусиль.

Англійська мова для дітей 4-5 років —  не виняток. У цьому віці її не потрібно зазубрювати, вона легко засвоюється і, при правильній подачі, стає другою рідною мовою. У тих, хто починає вивчати її в ранньому віці, в подальшому не буде страху та незручностей, як це часто буває у дорослих, коли вони знають, що і як сказати, але не можуть заговорити через внутрішньій бар’єр. Те ж саме можна сказати й про усну мову: малюки не соромляться відтворювати звуки так, як чують їх, що сприяє формуванню правильного акценту й розвитку мовного апарату в цілому.

Дуже важливо, щоб англійська для маленьких дітей склала природне позитивне враження до того, як дитина почне його вивчати в школі.

Приступати до вивчення можна починати прямо з народження, проте по досягненню 3 років, коли дитина починає досить добре висловлюватися, її вивчення стає особливо важливим. Це найкращий вік, щоб почати заняття у групах для дітей таі закласти фундамент для успішного засвоєння мови в майбутньому.

Чому навчиться Ваша дитина займаючись англійською з нами?

Наша школа англійської для дошкільнят пропонує навчання в ігровій формі. Таким чином дитина із задоволенням бере участь у навчальному процесі і отримує нові знання. Основа програми складена нашими досвідченими педагогами, щоб діти отримали максимальні успіхи.

За період навчання діти освоюють іноземну мову, а також здобувають корисні навички для життя. Навчаючись в невеликих групах, діти вчаться взаємодіяти з колективом і адаптуватися до нових ситуацій. На уроках засвоюють такі теми: «Я і моя сім’я», «Дім», «Їжа та напої», «Тварини», «Транспорт», «Іграшки», «Просте розмовне спілкування». І це далеко неповний перелік матеріалу, який засвоюють учні на наших уроках.

Де і як проходить навчання?

Для навчання дітей англійської мови ви вибираєте найближчий до вашого будинку репетиторський центр «Логос»

Формат уроків: 2 (3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання online, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття англійською мовою для дошкільнят проводиться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проходить у формі живих ігор, рольових вправ, й інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малюків, і дати їм більше можливостей проявити себе. 

Ми допомагаємо розкриватися й відчувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі. Як результат — діти із задоволенням вивчають нову мову та знаходять необхідну впевненість у собі.

Наші курси англійської мови для дошкільнят пропонують вивчення базової лексики, постановку правильної вимови, а також створення фундаменту для успішного розвитку розмовних навичок, куди входить сприйняття мови на слух, відповіді на питання, а також ведення нескладних діалогів.

Кімнати, де проходять уроки, спеціально обладнані для занять з дітьми. Різноманітні іграшки, розвиваючі набори, дитячі книги, наочні посібники та інші цікаві малюкам предмети регулярно використовуються на уроках, щоб допомогти дошкільнятам створювати асоціації між цими речами і новими знаннями, роблячи їх по-справжньому міцними. 

Де нас знайти?

Київ

 • Ст. м Мінська

Оболонський проспект, 16

(Біля ТЦ Dream Town 1, вихід 4А)

 • Ст. м Осокорки

пр. Бажана, 12

 • Ст. м Харківська

вул. Ревуцького, 42 Г

 • Ст. м Чернігівська

вул. Червоноткацька, 43

 • Ст. м Теремки

пр. Академіка Глушкова, 31А

Дніпро

 • Центр

вул. Старокозацький, 11

 • Перемога-5

пр. Героїв, 11 (за ТЦ “Гермес”)

 • Перемога-6

пер. Штабний, 4 (за кафе “Фантазія”)

 • Тополь-1

вул. Запорізьке шосе, 60 (вхід з двору)

 • Калинова

вул. Калинова, 8 (поруч з ТЦ “Млин”)

 • Робоча

вул. Робоча, 148

 • Писаржевського

вул. Писаржевського, 14

 • Комунар

вул. Максима Дія, 8

 • Пр. Воронцова

пр. Мануйлівська, 77

 • Пр. Слобожанський

пр. Слобожанський, 50

 • Лівобережний-3

вул. Усенка, 3Б

 • Паторжинського

вул. Паторжинського, 3

Одеса

 • Таїрова

вул. Академіка Вільямса, 59ж (ж / м Таїрова)

 • Черемушки

вул. Генерала Петрова, 42

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатноСпробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Записатися до садочка

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок