Англійська мова для дошкільнят

Характеристики курсу

     Уроки по  45 хвилин 

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Чому важливо почати вчити англійську у дитинстві ​

Дитинство – це час, коли все навколо викликає непідробний інтерес, а нові відкриття по-справжньому вражають. Не випадково фахівці наполягають на тому, що самі стійкі знання ті, які отримані в ранньому дитинстві. У цей період життя дитина отримує знання природно, у ході гри, не докладаючи при цьому великих зусиль.

Англійська мова не виняток. У дитинстві вона не зазубрюється, а легко засвоюється й, при правильній подачі, стає другою рідною. У тих, хто починає вивчати її в ранньому віці, не буде замішань і страху, як це часто буває в дорослих, коли вони знають, що і як сказати, але не можуть заговорити через внутрішній бар’єр. Те ж саме можна сказати про вимову: малята не соромляться відтворювати звуки так, як чують їх, що сприяє формуванню правильного акценту й розвитку мовного апарату у цілому.
Дуже важливо, щоб у маляти склалося про англійську природнє позитивне враження до того, як воно почне його вивчати на загальних підставах у школі.
До англійської мови можна починати привчати прямо з народження, однак по досягненню 3 років, коли дитина починає досить добре висловлюватися, її вивчення стає особливо важливим. Це відмінний вік, щоб почати заняття в групах англійської для малят і закласти фундамент для успішного опанування мовою в майбутньому.

Де і як проходить навчання​

Навчання малят англійській мові проходить у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.
Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою живих ігор, рольових вправ, і інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят і дати їм більше можливостей проявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі. Як результат – діти із задоволенням вивчають англійську мову й знаходять необхідну в собі впевненість.

Наш курс англійської для дошкільників включає вивчення базової лексики, постановку правильної вимови, а також створення фундаменту для успішного розвитку розмовних навичок, куди входить сприйняття англійської на слух, відповіді на запитання, а також ведення нескладних діалогів.

Кімнати, де проходять уроки, спеціально обладнані для занять англійською з дітками. Різноманітні іграшки, розвиваючі набори,  дитячі книги, наочне приладдя й інші цікаві малятам предмети регулярно використовуються на уроках, щоб допомогти дошколятам вибудовувати асоціації між цими речами й новими знаннями, роблячи їх по-справжньому міцними.

Це далеко не повний список тем, які засвоюють малята на наших уроках: Я і моя сім’я, Будинок, Їжа й напої, Тварини, Транспорт, Іграшки, Просте розмовне спілкування.
Теми, що вивчаються

Результати проходження курсу

Формування первинного лексичного запасу
Постановка правильної вимови
Сприйняття англійської мови на слух
Уміння відповісти на прості питання
Повна готовність до англійської в школі
Запишись на безкоштовний урок


Відгуки
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Англійська для дошкільнят у репетиторських центрах «Логос»

Іноземні мови відкриють дорогу в майбутнє — це подорожі, освіта, робота та просто нові знайомства. Як відомо, найкраще закладати фундамент майбутніх знань у ранньому віці. Діти легко навчаються й вбирають інформацію як губки. Важливо не упустити момент і розвинути інтерес до вивчення мов. У цьому допоможе розвиваючий центр для малюків.

Наші заняття з англійської для дошкільнят проходять у ігровій формі, тому ідеально підходять для найменших. Уроки наповнені цікавими завданнями

та спрямовані на вивчення букв, простих слів і навіть невеликих речень. Діти вивчають нову мову за допомогою яскравих карток, іграшок та ігор з м’ячем. Завдяки такому формату діти відвідують уроки із задоволенням. Також рекомендуємо заздалегідь починати підготовчі заняття до школи.

Чому батьки обирають навчання англійській мові дошкільників в центрах «Логос»?

 • Якість навчання підтверджують тисячі сімей, які продовжують довіряти нам протягом багатьох років
 • Заняття проходять за авторською програмою, що заснована на передових сучасних методиках
 • Діти навчаються у невеликих групах 2-3 дитини, що організовані за віком та рівнем
 • Уроки проводять професійні педагоги, які пройшли тренінги за нашою унікальною методикою

Чому важливо відвідувати заняття англійської мови для дошкільнят?

Дитинство — це час, коли все навколо викликає цікавість, а нові відкриття по-справжньому вражають. Не випадково фахівці наполягають на тому, що найбільш стійкі знання ті, які отримані в ранньому дитинстві. У цей період життя дитина вбирає знання природним чином, в ході гри, не докладаючи при цьому великих зусиль.

Англійська мова для дітей 4-5 років —  не виняток. У цьому віці її не потрібно зазубрювати, вона легко засвоюється і, при правильній подачі, стає другою рідною мовою. У тих, хто починає вивчати її в ранньому віці, в подальшому не буде страху та незручностей, як це часто буває у дорослих, коли вони знають, що і як сказати, але не можуть заговорити через внутрішньій бар’єр. Те ж саме можна сказати й про усну мову: малюки не соромляться відтворювати звуки так, як чують їх, що сприяє формуванню правильного акценту й розвитку мовного апарату в цілому.

Дуже важливо, щоб англійська для маленьких дітей склала природне позитивне враження до того, як дитина почне його вивчати в школі.

Приступати до вивчення можна починати прямо з народження, проте по досягненню 3 років, коли дитина починає досить добре висловлюватися, її вивчення стає особливо важливим. Це найкращий вік, щоб почати заняття у групах для дітей таі закласти фундамент для успішного засвоєння мови в майбутньому.

Чому навчиться Ваша дитина займаючись англійською з нами?

Наша школа англійської для дошкільнят пропонує навчання в ігровій формі. Таким чином дитина із задоволенням бере участь у навчальному процесі і отримує нові знання. Основа програми складена нашими досвідченими педагогами, щоб діти отримали максимальні успіхи.

За період навчання діти освоюють іноземну мову, а також здобувають корисні навички для життя. Навчаючись в невеликих групах, діти вчаться взаємодіяти з колективом і адаптуватися до нових ситуацій. На уроках засвоюють такі теми: «Я і моя сім’я», «Дім», «Їжа та напої», «Тварини», «Транспорт», «Іграшки», «Просте розмовне спілкування». І це далеко неповний перелік матеріалу, який засвоюють учні на наших уроках.

Де і як проходить навчання?

Для навчання дітей англійської мови ви вибираєте найближчий до вашого будинку репетиторський центр «Логос»

Формат уроків: 2 (3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання online, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття англійською мовою для дошкільнят проводиться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Навчання проходить у формі живих ігор, рольових вправ, й інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малюків, і дати їм більше можливостей проявити себе. 

Ми допомагаємо розкриватися й відчувати себе важливими учасниками уроків навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі. Як результат — діти із задоволенням вивчають нову мову та знаходять необхідну впевненість у собі.

Наші курси англійської мови для дошкільнят пропонують вивчення базової лексики, постановку правильної вимови, а також створення фундаменту для успішного розвитку розмовних навичок, куди входить сприйняття мови на слух, відповіді на питання, а також ведення нескладних діалогів.

Кімнати, де проходять уроки, спеціально обладнані для занять з дітьми. Різноманітні іграшки, розвиваючі набори, дитячі книги, наочні посібники та інші цікаві малюкам предмети регулярно використовуються на уроках, щоб допомогти дошкільнятам створювати асоціації між цими речами і новими знаннями, роблячи їх по-справжньому міцними. 

Де нас знайти?

Київ

 • Ст. м Мінська

Оболонський проспект, 16

(Біля ТЦ Dream Town 1, вихід 4А)

 • Ст. м Осокорки

пр. Бажана, 12

 • Ст. м Харківська

вул. Ревуцького, 42 Г

 • Ст. м Чернігівська

вул. Червоноткацька, 43

 • Ст. м Теремки

пр. Академіка Глушкова, 31А

Дніпро

 • Центр

вул. Старокозацький, 11

 • Перемога-5

пр. Героїв, 11 (за ТЦ “Гермес”)

 • Перемога-6

пер. Штабний, 4 (за кафе “Фантазія”)

 • Тополь-1

вул. Запорізьке шосе, 60 (вхід з двору)

 • Калинова

вул. Калинова, 8 (поруч з ТЦ “Млин”)

 • Робоча

вул. Робоча, 148

 • Писаржевського

вул. Писаржевського, 14

 • Комунар

вул. Максима Дія, 8

 • Пр. Воронцова

пр. Мануйлівська, 77

 • Пр. Слобожанський

пр. Слобожанський, 50

 • Лівобережний-3

вул. Усенка, 3Б

 • Паторжинського

вул. Паторжинського, 3

Одеса

 • Таїрова

вул. Академіка Вільямса, 59ж (ж / м Таїрова)

 • Черемушки

вул. Генерала Петрова, 42

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок