Логос репетиторські заняття з географії
(7-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Де i як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого ми визначаємо рівень учня з того чи іншого предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Перелік пунктів містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної программ, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу.

Репетиторські заняття з основних предметів проходять в міні-групах (3 – 7 учнів). При цьому кожен учень працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення того або іншого предмета в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то навчаючись у нас, учень засвоює той же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Ми переконані, що кожен учень здатний глибоко зрозуміти будь-який предмет, за умови, що викладач компетентно допоможе йому впоратися з перешкодами в навчанні. В результаті такого підходу ми допомагаємо дітям набути впевненості в собі, відновлюємо природне бажання вчитися, реабілітуємо здатність навчатися самостійно.

Як це допоможе
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Заняття з географії для 7-11 класів у репетиторських центрах «Логос»

Оцінки — це важливо, але глибокі й систематизовані знання ще важливіше. Чим раніше учень опанує предмет, тим легше йому буде на іспитах, під час підготовки до олімпіад, а також під час вступу до ВНЗ. Репетитор з географії допоможе зрозуміти матеріал і набути впевненості у своїх силах. Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!

Що Ви отримуєте, займаючись з репетитором географії в нашому центрі?

Послуги репетитора з географії — це можливість повноцінно оволодіти всіма навичками й знаннями, які передбачає шкільна програма. Заняття складаються з теоретичних і практичних завдань, що сприяють більш повному розумінню предмета. Великий плюс нашої програми — індивідуальний підхід. Кожен учень рухається у своєму темпі за персональним планом, так що освоює теми комфортно без зайвої напруги й стресу. Це сприяє розвитку самостійності, звільняючи батьків від домашньої роботи. Заповнюючи прогалини в навчанні та просуваючись далі по матеріалу, дитина знаходить інтерес і з новими силами береться за навчання.

Переваги наших курсів з географії для школярів

  • Досвідчені репетитори географії, які піклуються про успіхи учнів.
  • Заняття проходять за персонально складеною програмою, яка спирається на попередні знання учня.
  • Дитина вчиться розуміти предмет і освоює його практичне застосування.
  • Навчання в міні-групах, де кожен рухається за своїм планом у зручному темпі.
  • Курс складений із застосуванням сучасних методик і додаткових авторських матеріалів.

Де і як проходять заняття?

Є можливість відвідувати уроки в будь-якій з наших філій, яка підходить вам за розташуванням або будь-яким іншим критеріям. Також можна навчатися дистанційно, тобто вибрати онлайн заняття. Після визначення відповідного формату, адміністратор центру допомагає обрати репетитора з географії серед наших кваліфікованих вчителів, який знайде спільну мову з дитиною.

До початку навчального процесу репетитор з географії для школярів проводить попереднє тестування для визначення рівня підготовки. Це обов’язковий етап, який допоможе визначитись в яких областях потрібно виконати більше роботи. Справа в тому, що будь-яка дисципліна вимагає повноцінного розуміння попередніх тем для освоєння наступних. Саме через це багато хто відчуває труднощі в навчанні — пропустивши параграф або не до кінця розібравши розділ, учень не може рухатись далі. Це може призвести

до зниження успішності й небажанню вчитися. Рухаючись за індивідуальним планом зі своєю швидкістю, дитина заповнює прогалини в знаннях і впевнено приступає до вивчення нового матеріалу. Отримані результати мотивують до продовження навчання та повертають впевненість у своїх силах.

Ми надаємо учням всі необхідні матеріали: підручники, посібники словники. Також у нас є авторські буклети, в яких більш детально й зрозуміло викладені теми. Їх складають наші методисти, ґрунтуючись на актуальних даних про шкільну програму. Вивчений матеріал підкріплюється різними ілюстраціями та відео, які наочно демонструють тему. Комплексний підхід у навчанні дає можливість побачити предмет з різних ракурсів і зрозуміти всі аспекти. Ми даємо учням міцну теоретичну базу й вчимо застосовувати знання на практиці. Для цього проводяться різноманітні практичні завдання та лабораторні роботи. Такий підхід робить предмет більш реальним для дитини, стає зрозуміло, навіщо він потрібен, і з’являється більший інтерес.

У нашому центрі працюють тільки досвідчені вчителі, які добре знають свою справу. Репетитор з географії для школи вміє правильно доносити інформацію, приділяє достатньо уваги учням і відповідає на всі питання учнів з предмета. На уроці невелика кількість студентів, кожен просувається у своєму темпі за персональною програмою. У такому форматі проходить навчання за усіма шкільними предметами — в нашому центрі є репетитор з історії, репетитор з біології, а також послуги репетитора з хімії та інших дисциплін.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок