Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Програма підготовки містить

Як проходить навчання

Підготовка до складання ЗНО з фізики в Логос проходить за індивідуальною програмою, яка складається для кожного студента курсу. Спершу ми виявляємо прогалини за допомогою тестування, а потім робимо особливий акцент на проблемних темах і повторюємо їх до повного засвоєння. Учню не потрібно гнатися за групою або когось чекати, тому весь матеріал буде опрацьований як годиться – без поспіху і надмірностей. Індивідуальний підхід допоможе істотно заощадити час на освоєння потрібних тем, що призведе до кращих результатів на іспиті.

Для того, щоб успішно пройти тестування, потрібно бути максимально зібраним і мати тверді знання, доведені до автоматизму. Розуміючи це, ми намагаємося зробити підготовку максимально інтенсивною, вибудовуючи її на практиці. Учні виконують велику кількість типових завдань, а викладач відразу вносить коригування, дає роз’яснення і виправляє помилки. Після цього студент переходить до нових завдань для закріплення. Це допомагає сформуватися міцному фундаменту знань і в результаті навчитися вирішувати тестові завдання.

Щоб краще підготувати наших учнів до складання ЗНО з фізики ми використовуємо пробні іспити, з наближеними до реальних умов. Учні пробують здати тестування частково або повністю з обмеженим часом і без можливості отримати підказку або підглянути. Такий формат підготовки допомагає їм звикнути до тиску і у відповідальний момент зуміти без проблем зібратися і показати свій максимум.

Такий підхід дозволяє нам стабільно, з року в рік отримувати середній бал наших учнів при складенні ЗНО з фізики – 180.

Хто проводить заняття

До ЗНО з фізики в Логос готують тільки профільні фахівці, які мають вищу математичну освіту і досвід роботи з підлітковими групами. Особливий пріоритет при виборі викладача ми віддаємо тим, хто має власний успішний досвід складання даного іспиту, отримавши не менше 195 балів. Перш ніж почати роботу з абітурієнтами, всі фахівці Логосу проходять додаткову підготовку, покликану навчити аналізувати проміжні навчальні результати і вчасно усувати проблеми для успішного досягнення поставленої мети.

Перевірте свій рівень знання
Фізики

Та отримайте професійну консультацію викладача

Результати проходження курсу

Глибоке знання предмета в рамках шкільної програми.

Максимально високий бал при складанні ЗНО.

Вступ до обраного вами ВНЗ.

Запишись на безкоштовний урокНас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок