Репетиторський центр Логос

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З ФІЗИКИ

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

    Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

ЗНО вже скоро, а на підготовку потрібен час!

Придбайте 80 уроків та отримайте 8 у подарунок. Місяць занять – безкоштовно!

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МІСТИТЬ

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Підготовка до складання ЗНО з фізики в Логос проходить за індивідуальною програмою, яка складається для кожного студента курсу. Спершу ми виявляємо прогалини за допомогою тестування, а потім робимо особливий акцент на проблемних темах і повторюємо їх до повного засвоєння. Учню не потрібно гнатися за групою або когось чекати, тому весь матеріал буде опрацьований як годиться – без поспіху і надмірностей. Індивідуальний підхід допоможе істотно заощадити час на освоєння потрібних тем, що призведе до кращих результатів на іспиті.

Для того, щоб успішно пройти тестування, потрібно бути максимально зібраним і мати тверді знання, доведені до автоматизму. Розуміючи це, ми намагаємося зробити підготовку максимально інтенсивною, вибудовуючи її на практиці. Учні виконують велику кількість типових завдань, а викладач відразу вносить коригування, дає роз’яснення і виправляє помилки. Після цього студент переходить до нових завдань для закріплення. Це допомагає сформуватися міцному фундаменту знань і в результаті навчитися вирішувати тестові завдання.

Щоб краще підготувати наших учнів до складання ЗНО з фізики ми використовуємо пробні іспити, з наближеними до реальних умов. Учні пробують здати тестування частково або повністю з обмеженим часом і без можливості отримати підказку або підглянути. Такий формат підготовки допомагає їм звикнути до тиску і у відповідальний момент зуміти без проблем зібратися і показати свій максимум.

Такий підхід дозволяє нам стабільно, з року в рік отримувати середній бал наших учнів при складенні ЗНО з фізики – 180.

ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ

До ЗНО з фізики в Логос готують тільки профільні фахівці, які мають вищу математичну освіту і досвід роботи з підлітковими групами. Особливий пріоритет при виборі викладача ми віддаємо тим, хто має власний успішний досвід складання даного іспиту, отримавши не менше 195 балів. Перш ніж почати роботу з абітурієнтами, всі фахівці Логосу проходять додаткову підготовку, покликану навчити аналізувати проміжні навчальні результати і вчасно усувати проблеми для успішного досягнення поставленої мети.

Перевірте свій рівень знання
Фізики

Та отримайте професійну консультацію викладача

Результати проходження курсу

Глибоке знання предмета в рамках шкільної програми.

Максимально високий бал при складанні ЗНО.

Вступ до обраного вами ВНЗ.

Запишись на безкоштовний урокНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в часній школіРегистрация на обучение в частной школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунокДарим уроки 50 уроков + 5 в подарокПолучить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выборОтримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибірПопробовать бесплатно[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Спробувати безкоштовноЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок