Logos School - Приватна школа 1-11 клас

Приватна школа 1-11 клас

МЕТА школи

  • Дати глибокі знання з усіх предметів у рамках програми середньої освіти без стресу й антагонізму.

  • Розвинути гнучкість мислення, здатність приходити до власних незалежних висновків.

  • Назавжди позбавити батьків від спільного виконання домашніх завдань.

  • Відродити бажання вчитися, віру в себе, свої сили й здібності.

  • Навчити вчитися самостійно.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить у філіях Logos School у вашому місті. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, у ході якого ми визначаємо рівень учня з кожного предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати з кожного предмету індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Контрольний лист містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Часто трапляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за 7 клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він складається таким чином, щоб у максимально стислий термін усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до програми поточного класу.

У якості навчальних посібників у процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу.

Для учнів молодшої школи ми використовуємо спеціальну дитячу програму, що передбачає навчання з більшою кількістю ігор і захоплюючих завдань. Ми використовуємо яскраві методичні матеріали й наочне приладдя. Усе це робиться для того, щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання пізнавати світ. При необхідності, можна залишатися в групі продовженого дня до 18:00, у якій діти присвячують час творчому розвитку, прогулянкам на свіжому повітрі, а також виконують навчальні завдання.

Учні випускних класів проходять ретельну підготовку до ЗНО, що включає повторення матеріалів, усунення прогалин у знаннях і імітацію складання іспитів. Усе це сприяє високим результатам і, як наслідок, подальшому вступу до престижних ВНЗ.

НЕДОЛІКИ ТРАДИЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Основою навчання в державних й приватних школах є традиційна класно-урочна система, при якій учитель пояснює матеріал відразу для всього класу. Ця система давно застаріла й не відповідає запитам сучасного життя.

Насамперед, традиційна система освіти не враховує різну швидкість засвоєння матеріалу учнями. Погодинна шкільна програма орієнтується на «середнього» учня, у результаті чого одна частина учнів не встигає за програмою й змушена звертатися до репетиторів, а інша частина, швидко розібравшись із новою темою, змушена чекати й простоювати.

Ще одним мінусом традиційної системи є великий обсяг домашніх завдань. Очікується, що в ході виконання домашніх завдань учні, що не засвоїли нову тему на шкільному уроці, зможуть розібратися з нею вдома. Але фактично, це лише перевантажує учнів, а також забирає багато часу в батьків, які змушені виконувати домашні завдання разом зі своїми дітьми, пояснюючи їм те, що вони не засвоїли в школі.

Крім того, традиційна система освіти не розвиває в учнів здатність до критичного мислення, самостійної оцінки інформації й винесення власних висновків. Замість цього на іспиті перевіряється те, наскільки близько до тексту учень може переказати матеріал або процитувати автора. Інакше кажучи, у пріоритет ставиться не глибоке розуміння матеріалу й розвиток гнучкості мислення, а розвиток механічної пам’яті.

До мінусів традиційної системи варто також віднести відірваність теорії від практики. Як правило, учні не бачать зв’язку між тим, що вони вивчають, і тим, із чим їм треба бути зіштовхнутися в реальному житті, не розуміють, як ці знання можна застосувати на практиці. Звідси й низька мотивація учнів, відсутність цілей у навчанні, небажання вчитися, протест проти вчителів і школи.

Ще один недолік полягає в тому, що традиційна система освіти не виявляє перешкод у навчанні, через які учні не можуть засвоїти матеріал і змушені його механічно заучувати. Вона не дає учнем інструменту для навчання, не вчить самостійності.

Методика навчання в LOGOS SCHOOL фундаментально відрізняється від традиційної класно-урочної системи й пропонує діючі вирішення для всіх вищевикладених проблем.
Заняття в Logos School розвивають:

Кому підійдуть заняття в Logos School

Дітям, потенціал яких не дозволяє повною мірою розкрити шкільна програма

Непосидючим дітям, які часто відволікаються і в підсумку втрачають частину урока

Дітям, яким некомфортно навчатися в класах з великою кількістю учнів

Дітям, яким на засвоєння матеріалу потрібно більше часу, ніж закладено в шкільній програмі

Почати займатися в Logos School


Нас рекомендують
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок