Logos School

Приватна школа 1-11 клас

 • Міні-групи 4-7 дітей в класі, ви можете бути впевнені
  в безпеці та ефективності навчання в Logos School
 • Турботливі вчителі, які відносяться з повагою і розумінням до вашої дитини
 • Ігровий підхід у навчанні, учні із задоволенням біжать на уроки
  і вам не потрібно змушувати дитину ходити в школу
 • 25 років досвіду роботи - Ви впевнені в якості навчання своєї дитини
 • 20 шкіл в 3 містах України, більше 10000 успішних випускників
 • Відділ якості, який контролює вчителів і успіхи учнів

НЕДОЛІКИ ТРАДИЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Основою навчання в державних й приватних школах є традиційна класно-урочна система, при якій учитель пояснює матеріал відразу для всього класу. Ця система давно застаріла й не відповідає запитам сучасного життя.

Насамперед, традиційна система освіти не враховує різну швидкість засвоєння матеріалу учнями. Погодинна шкільна програма орієнтується на «середнього» учня, у результаті чого одна частина учнів не встигає за програмою й змушена звертатися до репетиторів, а інша частина, швидко розібравшись із новою темою, змушена чекати й простоювати.

Ще одним мінусом традиційної системи є великий обсяг домашніх завдань. Очікується, що в ході виконання домашніх завдань учні, що не засвоїли нову тему на шкільному уроці, зможуть розібратися з нею вдома. По факту, це лише перевантажує учнів, а також забирає багато часу в батьків, які змушені виконувати домашні завдання разом зі своїми дітьми, пояснюючи їм те, що вони не засвоїли в школі.

Крім того, традиційна система освіти не розвиває в учнів здатність до критичного мислення, самостійної оцінки інформації й винесення власних висновків. Замість цього на іспиті перевіряється те, наскільки близько до тексту учень може переказати матеріал або процитувати авторитет. Інакше кажучи, у голову кута ставиться не глибоке розуміння матеріалу й розвиток гнучкості мислення, а розвиток механічної пам’яті.

До мінусів традиційної системи варто також віднести відірваність теорії від практики. Як правило, учні не бачать зв’язку між тим, що вони вивчають, і тим, із чим їм треба бути зіштовхнутися в реальному житті, не розуміють, як ці знання можна застосувати на практиці. Звідси й низька мотивація учнів, відсутність цілей у навчанні, небажання вчитися, протест проти вчителів і школи.

Ще один недолік полягає в тому, що традиційна система освіти не виявляє перешкод у навчанні, через які учні не можуть засвоїти матеріал і змушені його механічно заучувати. Вона не дає учнем інструмента для навчання, не вчить самостійності.

Методика навчання в LOGOS SCHOOL фундаментально відрізняється від традиційної класно-урочної системи й пропонує діючі вирішення для всіх вищевикладених проблем.

МЕТА

 • Дати глибокі знання з усіх предметів у рамках програми середньої освіти без стресу й антагонізму.

 • Розвинути гнучкість мислення, здатність приходити до власних незалежних висновків.

 • Назавжди позбавити батьків від спільного виконання домашніх завдань.

 • Відродити бажання вчитися, віру в себе, свої сили й здібності.

 • Навчити вчитися самостійно.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить у філіях Logos School у вашому місті. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, у ході якого ми визначаємо рівень учня з кожного предмету, а також виявляємо накопичені пробіли. Це допомагає сформувати з кожного предмету індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Контрольний лист містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості ( від простого до складного, коли наступні тему або розділ неможливо зрозуміти або опанувати без глибокого розуміння попередніх тем). Часто трапляється так, що в учня 8 класу є пробіли з фізики або математики за 7 клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він складається таким чином, щоб у максимально стислий термін усунути пробіли, виявлені при тестуванні, а потім приступити до програми поточного класу.

У якості навчальних посібників у процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані й за низкою показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, у них включені цікаві завдання, практичні вправи, ігри, що навчають і роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навички застосування вивченого матеріалу. А оскільки вивчення точних дисциплін, таких як фізика, хімія й біологія, неможливо без дослідів, на уроках використовується велика база посібників для проведення лабораторних робіт і постановки дослідів з більшості досліджуваних тем. Завдяки цьому дані дисципліни перетворюються з абстрактної, сухої теорії в цікаві прикладні предмети, які цікаво вивчати, а отримані знання надалі використовувати на практиці, у житті.

Навчання включає два види уроків – індивідуальні й усні.

Індивідуальні заняття проходять у міні-групах (3 – 7 учнів). Кожен учень працює за своєю програмою, рухаючись за контрольним листом із прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи, викладач у класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли тому потрібна допомога, – коли він стикнувся із труднощами у вивченні матеріалу або коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання. Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учневі перевірку й, якщо буде потреба, корекцію. Таким чином, ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%. У ході таких уроків учні також навчаються тому, як вчитися правильно, знаходити й усувати перешкоди в навчанні у вигляді незрозумілих слів і порушення поступовості, і в результаті домагатися глибокого розуміння матеріалу й можливості його застосування на практиці.

Усні заняття спрямовані на підвищення навичок спілкування, ораторської майстерності, аналіз літературних творів. Вони проходять у міні-групах (2-3 учня приблизно одного рівня й віку), і містять у собі інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи, обговорення вивчених тем, диспути. На цих уроках учні розвивають гнучкість мислення, здобувають здібність знаходити нестандартні розв’язки для тих або інших завдань і ситуацій, здатність відстоювати свою точку зору. Усні заняття є важливим доповненням до індивідуальних уроків. Частиною цих занять є також екскурсії на виробництво, виставки, державні й муніципальні об’єкти, у музеї, науково-дослідні інститути, які не тільки розширюють кругозір дітей, але також допомагають співвіднести отримані знання з реальним життям.

Для учнів молодшої школи ми використовуємо спеціальну дитячу програму, що передбачає навчання з більшою кількістю ігор і захоплюючих завдань. Ми використовуємо яскраві методичні матеріали й наочні приладдя. Усе це робиться для того, щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання пізнавати світ. При необхідності, можна залишатися в групі продовженого дня до 18:00, у якій діти присвячують час творчому розвитку, прогулянкам на свіжому повітрі, а також виконують навчальні завдання.

Учні випускних класів проходять ретельну підготовку до ВНО, що включає повторення матеріалів, усунення пробілів у знаннях і імітацію складання іспитів. Усе це сприяє високим результатам і, як наслідок, подальшому вступу до престижних ВНЗ.
Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Кожен учень може рухатися вперед з комфортною для себе швидкістю, а також може відмовитися від домашніх завдань.

Заняття в Logos School розвивають:

 • Самоорганізацію
 • Уміння фокусуватися
 • Самостійність
 • Любов до знань
 • Впевненість у власних силах

Кому підійдуть заняття в Logos School

Дітям, потенціал яких не дозволяє в повній мірі розкрити шкільна програма

Непосидючим дітям, які часто відволікаються і в підсумку втрачають частину урока

Дітям, кому некомфортно навчатися в класах з великою кількістю учнів

Дітям, яким на засвоєння матеріалу потрібно більше часу, ніж закладено в шкільній програмі

Почати займатися в Logos SchoolНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школеРеєстрація на навчвння в часній школіЗаписатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок