Logos School

Приватна школа 1-11 клас

 • Міні-групи 4-7 дітей в класі, ви можете бути впевнені
  в безпеці та ефективності навчання в Logos School
 • Турботливі вчителі, які ставляться з повагою і розумінням до вашої дитини
 • Вам не потрібно змушувати дитину ходити до школи -
  учні із задоволенням біжать на заняття, бо їм цікаво
 • 25 років досвіду роботи - Ви впевнені в якості навчання своєї дитини
 • 20 шкіл в 3 містах України, більше 10000 успішних випускників
 • Відділ якості, який контролює вчителів і успіхи учнів

МЕТА

 • Дати глибокі знання з усіх предметів у рамках програми середньої освіти без стресу й антагонізму.

 • Розвинути гнучкість мислення, здатність приходити до власних незалежних висновків.

 • Назавжди позбавити батьків від спільного виконання домашніх завдань.

 • Відродити бажання вчитися, віру в себе, свої сили й здібності.

 • Навчити вчитися самостійно.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить у філіях Logos School у вашому місті. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, у ході якого ми визначаємо рівень учня з кожного предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати з кожного предмету індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Контрольний лист містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Часто трапляється так, що в учня 8 класу є пробіли з фізики або математики за 7 клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він складається таким чином, щоб у максимально стислий термін усунути пробіли, виявлені при тестуванні, а потім приступити до програми поточного класу.

У якості навчальних посібників у процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу.

Для учнів молодшої школи ми використовуємо спеціальну дитячу програму, що передбачає навчання з більшою кількістю ігор і захоплюючих завдань. Ми використовуємо яскраві методичні матеріали й наочні приладдя. Усе це робиться для того, щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання пізнавати світ. При необхідності, можна залишатися в групі продовженого дня до 18:00, у якій діти присвячують час творчому розвитку, прогулянкам на свіжому повітрі, а також виконують навчальні завдання.

Учні випускних класів проходять ретельну підготовку до ЗНО, що включає повторення матеріалів, усунення пробілів у знаннях і імітацію складання іспитів. Усе це сприяє високим результатам і, як наслідок, подальшому вступу до престижних ВНЗ.

НЕДОЛІКИ ТРАДИЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Основою навчання в державних й приватних школах є традиційна класно-урочна система, при якій учитель пояснює матеріал відразу для всього класу. Ця система давно застаріла й не відповідає запитам сучасного життя.

Насамперед, традиційна система освіти не враховує різну швидкість засвоєння матеріалу учнями. Погодинна шкільна програма орієнтується на «середнього» учня, у результаті чого одна частина учнів не встигає за програмою й змушена звертатися до репетиторів, а інша частина, швидко розібравшись із новою темою, змушена чекати й простоювати.

Ще одним мінусом традиційної системи є великий обсяг домашніх завдань. Очікується, що в ході виконання домашніх завдань учні, що не засвоїли нову тему на шкільному уроці, зможуть розібратися з нею вдома. Але фактично, це лише перевантажує учнів, а також забирає багато часу в батьків, які змушені виконувати домашні завдання разом зі своїми дітьми, пояснюючи їм те, що вони не засвоїли в школі.

Крім того, традиційна система освіти не розвиває в учнів здатність до критичного мислення, самостійної оцінки інформації й винесення власних висновків. Замість цього на іспиті перевіряється те, наскільки близько до тексту учень може переказати матеріал або процитувати авторитет. Інакше кажучи, у пріоритет ставиться не глибоке розуміння матеріалу й розвиток гнучкості мислення, а розвиток механічної пам’яті.

До мінусів традиційної системи варто також віднести відірваність теорії від практики. Як правило, учні не бачать зв’язку між тим, що вони вивчають, і тим, із чим їм треба бути зіштовхнутися в реальному житті, не розуміють, як ці знання можна застосувати на практиці. Звідси й низька мотивація учнів, відсутність цілей у навчанні, небажання вчитися, протест проти вчителів і школи.

Ще один недолік полягає в тому, що традиційна система освіти не виявляє перешкод у навчанні, через які учні не можуть засвоїти матеріал і змушені його механічно заучувати. Вона не дає учнем інструменту для навчання, не вчить самостійності.

Методика навчання в LOGOS SCHOOL фундаментально відрізняється від традиційної класно-урочної системи й пропонує діючі вирішення для всіх вищевикладених проблем.

Заняття в Logos School розвивають:

 • Самоорганізацію
 • Уміння фокусуватися
 • Самостійність
 • Любов до знань
 • Впевненість у власних силах

Кому підійдуть заняття в Logos School

Дітям, потенціал яких не дозволяє повною мірою розкрити шкільну програму

Непосидючим дітям, які часто відволікаються і в підсумку втрачають частину урока

Дітям, яким некомфортно навчатися в класах з великою кількістю учнів

Дітям, яким на засвоєння матеріалу потрібно більше часу, ніж закладено в шкільній програмі

Почати займатися в Logos SchoolНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школеРеєстрація на навчвння в часній школіЗаписатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок