Заняття у міні-групах!ЗНИЖКА -20% на навчання!

Альтернатива приватним школам Набір на 2019-2020 навчальний рік

Ви задоволені навчанням дитини в школі?

Вас влаштовує рівень знань Вашої дитини?

Якщо відповідь – «ні», то є спосіб все виправити!

Замість звичайної школи – навчання в міні-групах в Logos School.

Як це працює:

Наприклад, на алгебру в 7 класі за шкільною програмою відведено близько 38 уроків (2 уроки в тиждень). Якщо відняти уроки з контрольними і самостійними, на отримання нової інформації залишається приблизно 30 уроків. А якщо «захворів, прослухав, цілком зрозумів», то і того менше. А уявіть, якби з вашою дитиною ці 30 годин займався репетитор за індивідуальною програмою, працюючи на результат, домагаючись, щоб він дійсно зрозумів і знав предмет? Ось і виходить, що за тиждень занять можна пройти програму цілого півріччя! На заняттях в Logos School Ваша дитина в надійних руках наших кваліфікованих і дбайливих репетиторів. Вони знаходять підхід до кожної дитини!

А індивідуальна програма забезпечує 100% результат!

Неймовірно, але факт:сучасним дітям дуже важко поєднувати навчання в школі з виконанням всіх домашніх завдань. Згідно зі статистикою, робочий день у «зразкового» школяра має становити 12-16 (!) годин.

Незадоволені якістю навчанням в школі?

Шукаєте небайдужого викладача з індивідуальним підходом?

Хочете, щоб дитина дійсно отримувала знання, а не бездумно зазубрювала предмети?

Мрієте про гідну освіту для Вашої дитини?

Потрібно підготувати дитину до вступу у ВНЗ?

Подбайте про майбутнє вашої дитини прямо зараз!

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Що таке навчання в Logos School?

Індивідуальний підхід на заняттях.

Індивідуальний підхід розкриває потенціал дитини. Це допомагає виявити інтереси дитини і зробити акцент в навчанні саме на цьому.

Персональна робота з дитиною дозволяє розкриває її творчі здібності і виховує яскраву, самобутню особистість.

Унікальна Технології навчання допомагає відновити здатність і бажання вчитися. В результаті підвищується самооцінка дитини і впевненість у власних силах.

Збагачення лексичного (словникового) запасу і акцент увагу на правильне вживання слів.

Поглиблене вивчення іноземної мови за рахунок живого спілкування з носіями мови і освоєння граматики за оригінальними аудіо і відео посібниками, розробленими в Оксфорді.

Спеціальні тренування з відпрацювання навичок спілкування. Завдяки цьому дитина долає скутість і нерішучість в спілкуванні, стає більш відкритою і доброзичливою, вчиться діяти в колективі

Відсутність необхідності виконувати домашні завдання, весь матеріал вивчається в класі.

Недавні дослідження соціологів показали, що у дітей, які навчаються в Logos School, підвищується не тільки успішність, але також зростає комунікабельність, здатність комфортно спілкуватися як з однолітками, так і з дорослими.

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Чому батьки обирають саме нас?

Уміння навчати

Викладачі з великим досвідом роботи

Глибоке розуміння предмета, а не просто заучування формул

Бажання вчитися

Навчання з індивідуальним підходом

Покращення навичок самостійного навчання

Результати, які отримає ваша дитина

Покращить загальну компетентність

Поліпшить здатність мислити самостійно і приходити до незалежних висновків

Ідеальне знання англійської

Отзывы

“…Я провчилася в Logos School 9 років. Це були незабутні роки. Жодного разу не пошкодувала, що навчалася саме тут, а не в звичайній школ…”

“… Я прийшла в другому класі, і вже тоді, добрі і дбайливі вчителі прищепили мені любов до навчання…”

“… Кожен день йшла в Logos School з посмішкою, в очікуванні нових пригод…”

“… Ніхто не пригнічував мене, чи не пригнічував, не” обламував крила », як це часто буває з підлітками…”

“… Вчителі цінували кожного з нас, і віддавали кожного учня, ще не пророслому зернятку, частинку свого серця ..”

Антоніна, випускниця

«…Ніколи не забуду нашу команду, всі один за одного, все дружні, це було приголомшливо…»

«… Вчителі надихали, на кожному уроці не просто сухі сторінки книг, нам показували, як і для чого нам це потрібно в житті…»

«…Хімічні досліди, практичні завдання, дуже багато наочності…»

«… Нас вчили розуміти і застосовувати, то, що ми знаємо в житті …»

«…Завдяки Логосу я вступив до ВНЗ за кордоном і зараз я один з перших студентів по успішності …»

Захар, випускник

«…Logos School стала порятунком для моїх дітей .…»

«… Вони ненавиділи звичайну школу, їх задирали однокласники і ігнорували вчителя, в Logos School вони біжать з радістю кожен день…»

«…У минулій школі мені сказали, що сина потрібно залишати на другий рік, що він не встигає за шкільною програмою і« м’яко натякнули »на його рівень розвитку … через рік навчання в Логос він учасник міської олімпіади з математики!»

«…Моя дочка в 10 класі, провчилася в Логос 3 роки, займається репетиторствомз англійської мови  сусідськими дітьми, до Logos School вона англійська не знала зовсім …»

Мама Ірина Віталіївна, син Микита і дочка Віталіна

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Батьки завжди прагнуть дати дитині все найкраще, адже в сучасному світі дитину необхідно підготувати до життя і зробити конкурентоспроможною. Загальноосвітня програма державної школи забезпечує основною базою знань, а поглиблено предмети повинні вивчатися самостійно. Репетиторский центр «Логос» відкриває свої двері всім бажаючим, надаючи безліч курсів, ефективні методики навчання, індивідуальний підхід, щоб дитина змогла стати освіченою і тямущою. Наша школа – це одна величезна сім’я, тому викладачі ставляться до кожної дитини, як до своєї власної.\

 

Основні напрямки роботи репетиторського центру:

У приватній школі «Логос»проводиться навчання всіх важливих загальноосвітніх дисциплін, з поглибленим вивченням стандартної програми.

  1. Курси англійської для дітей.Ефективні методики поліпшать мову Вашої дитини, що дозволить говорити правильно і без акценту. Після повноцінного проходження програми з вивченням граматики, дитина з легкістю здасть ЗНО на найвищий бал;
  2. Математика.Наші викладачі навчать справлятися із завданнями і рівняннями будь-якого рівня складності, викликаючи інтерес і цікавість до цього предмету. Більш поглиблене вивчення математичної загальноосвітньої програми – це шлях до якісної освіти і престижного майбутнього!
  3. Українська мова – це один з предметів, з якого здають ЗНО. Ефективні методики школи «Логос» допоможуть школяреві швидше засвоїти правила лексики і граматики, завдяки чому ЗНО буде здано без проблем.
  4. Підготовчі курси для дошкільнят допоможуть вашій дитині швидше включитися в навчальний процес.Репетиторский центр «Логос» уже більше 20 років надає освітні послуги в містах Дніпро, Київ та Одесі. Для найменших учнів наші викладачі розробляють методики в розважальній формі, що допомагають навчитись дисципліні, з інтересом вивчати всі навчальні дисципліни, і з величезним бажанням відвідувати уроки.

«Логос» – це вірний шлях до перспективного майбутнього вашої дитини, який необхідно вибрати якомога раніше. Забезпечимо престижне і успішне майбутнє для дітей разом!

Изменить язык