Логос репетиторські заняття з Української мови
(1-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

Логос репетиторські заняття З Української мови     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

Логос репетиторські заняття З Української мови     Невеликі групи по 3-4 учня

Логос репетиторські заняття З Української мови     Зручний графік

Логос репетиторські заняття З Української мови     Заняття круглий рік

Логос репетиторські заняття З Української мови     Професійні викладачі

Логос репетиторські заняття З Української мови     Знижки при оплаті занять наперед

Тільки уявіть -
ви назавжди забудете
про труднощі!

Наші викладачі знаходять підхід до кожного.

Пояснюємо складні теми простими словами!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень спілкування. За результатами тестування формується індивідуальна програма, яка називається «контрольний лист».

Навчання включає два види уроків – усні та індивідуальні (оптимальний план: 2 усних заняття в тиждень і одне індивідуальне, або одне усне і одне індивідуальне).

Усні заняття спрямовані на підвищення рівня володіння розмовною мовою. Усні уроки проходять в міні-групах (2-3 учні приблизно одного рівня і віку), і включають в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи і аналіз літературних творів, включених до шкільної програми. На цих уроках у веселій формі відпрацьовуються навички спілкування, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів.

Індивідуальні заняття спрямовані на вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. На індивідуальних заняттях використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу, які за рядом показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. У них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

На індивідуальних уроках одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись за контрольним листом з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи, викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли тому потрібно допомогти, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу або коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуто або завдання прийнято, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо, в середньому, на вивчення української мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

Логос репетиторські заняття з геграфії
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатноСпробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Записатися до садочка

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок