Логос репетиторські заняття з хімії
(7-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіше.
 
Чим раніше учень освоїть предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторства центр України!
 
Обирайте займатися on-line чи off-line!

 

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Де i як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого ми визначаємо рівень учня з того чи іншого предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Перелік пунктів містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної программ, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу.

Репетиторські заняття з основних предметів проходять в міні-групах (3 – 7 учнів). При цьому кожен учень працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення того або іншого предмета в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то навчаючись у нас, учень засвоює той же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Ми переконані, що кожен учень здатний глибоко зрозуміти будь-який предмет, за умови, що викладач компетентно допоможе йому впоратися з перешкодами в навчанні. В результаті такого підходу ми допомагаємо дітям набути впевненості в собі, відновлюємо природне бажання вчитися, реабілітуємо здатність навчатися самостійно.

Як це допоможе
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Заняття з хімії для 1-11 класів в репетиторства центрах «Логос»

Оцінки — це важливо, але глибокі й систематизовані знання ще важливіше. Чим раніше учень освоїть предмет, тим легше йому буде на іспитах. Репетитор з хімії допоможе при підготовці до олімпіад, а також при вступі до ВНЗ. Закладіть основи міцних знань вже зараз: почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!

Що Ви отримуєте, займаючись з репетитором з хімії в нашому центрі?

Послуги репетитора з хімії гарантують вивчення матеріалу відповідно до шкільної програми. Часто разом з цим предметом відвідують ще репетиторство з біології.

У період просування за навчальним планом учень засвоює теми поступово та якісно ​​не перенапружуючись. Навчаючись за індивідуальною програмою, дитина вивчає розділи, з якими є труднощі. Не потрібно чекати інших дітей або поспішати. Такий підхід вчить займатись самостійно, мотивує отримувати знання, не відчуваючи зайвого стресу та тиску. Дитина звикає виконувати завдання і не вимагає додаткової уваги з боку батьків, легко справляється з домашньою роботою.

Переваги занять з нами

  • Розбираємо теоретичну та практичну сторони предмета, вчимо застосовувати знання.
  • Турботливі й кваліфіковані репетитори хімії, які доступно пояснюють матеріал.
  • Індивідуальний план навчання складений персонально для кожного учня.
  • Класи повністю оснащені всім необхідним: зрозумілими довідниками, авторськими підручниками, наочними посібниками.
  • Навчання в невеликих групах, де кожен отримує потрібну увагу й відповіді на всі питання.

Де і як проходить навчання?

Ви можете вибрати між навчанням на базі нашого центру, який підходить вам по розташуванню, або ж у форматі онлайн. Після цього ми допоможемо підібрати репетитора з хімії — одного з досвідчених викладачів, які працюють у нас.

Учні рухаються за індивідуальними програмами, що допомагає досягати максимальних результатів. Перед початком занять кожен учень проходить обов’язкове тестування для визначення рівня знань. Таким чином стає видно сильні й слабкі сторони в предметі, на що звертати більше уваги. Відштовхуючись від результатів, кваліфікований репетитор з хімії складе персональний план навчання.

Для вивчення матеріалу застосовуються найбільш ефективні методики та сучасні підручники. Також методистами нашого центру розроблені додаткові посібники, які допомагають глибше зрозуміти предмет. Під час занять чергуються різні завдання — вивчення тем, виконання вправ і практичних робіт. Для кращого розуміння застосовуються додаткові навчальні ігри та пізнавальні досліди. Учням надаються різні наочні матеріали: барвисті ілюстрації, відео та моделі. Усе це сприяє всебічному зануренню в тему. Діти бачать практичне застосування вивченого матеріалу, тому пробуджується інтерес до навчання.

Заняття проходить під керівництвом кваліфікованого викладача, який зацікавлений в успіхах своїх студентів. Хороший репетитор з хімії в нашому центрі — це професіонал, який знає свій предмет і вміє доступно донести матеріал. Діти займаються в невеликих групах, завдяки чому кожен отримує достатню увагу від вчителя. Також у нашому центрі є можливість відвідувати відразу кілька предметів, наприклад репетиторські заняття з географії або курси англійської мови для дітей. Таким чином вам не потрібно відвідувати кілька центрів, бажаючи підвищити успішність або готуючись до іспитів. У нас працюють досвідчені репетитори з історії, математики, біології та інших дисциплін.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок