Логос репетиторські заняття з хімії
(7-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіше.
 
Чим раніше учень освоїть предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторства центр України!
 
Обирайте займатися on-line чи off-line!

 

Характеристики курсу

Логос репетиторські заняття з хімії     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

Логос репетиторські заняття з хімії     Невеликі групи по 3-4 учня

Логос репетиторські заняття з хімії     Зручний графік

Логос репетиторські заняття з хімії     Заняття круглий рік

Логос репетиторські заняття з хімії     Професійні викладачі

Логос репетиторські заняття з хімії     Знижки при оплаті занять наперед

Тільки уявіть -
ви назавжди забудете
про труднощі!

Наші викладачі знаходять підхід до кожного.

Пояснюємо складні теми простими словами!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня з хімії, а також виявляються накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка називається «контрольний лист».

Хімія – точна наука. Вона побудована за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з хімії за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної програмі, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують допомоги, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу. А оскільки хімія неможлива без дослідів, на уроках ми використовуємо широку базу посібників для проведення лабораторних робіт і постановці дослідів по більшості досліджуваних тем. Завдяки великій кількості дослідів і використанню наочних посібників хімія для учнів перестає бути абстрактною, сухої теорією, а стає цікавим, прикладним предметом, який вони зможуть використовувати на практиці, в різних сферах життя.

На заняттях з хімії одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли того потрібно допомоги, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуто, або завдання прийнято, учень продовжує роботу по програмі самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення хімії в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

Логос репетиторські заняття з геграфії
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Заняття з хімії для 1-11 класів в репетиторства центрах «Логос»

Оцінки — це важливо, але глибокі й систематизовані знання ще важливіше. Чим раніше учень освоїть предмет, тим легше йому буде на іспитах. Репетитор з хімії допоможе при підготовці до олімпіад, а також при вступі до ВНЗ. Закладіть основи міцних знань вже зараз: почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!

Що Ви отримуєте, займаючись з репетитором з хімії в нашому центрі?

Послуги репетитора з хімії гарантують вивчення матеріалу відповідно до шкільної програми. Часто разом з цим предметом відвідують ще репетиторство з біології.

У період просування за навчальним планом учень засвоює теми поступово та якісно ​​не перенапружуючись. Навчаючись за індивідуальною програмою, дитина вивчає розділи, з якими є труднощі. Не потрібно чекати інших дітей або поспішати. Такий підхід вчить займатись самостійно, мотивує отримувати знання, не відчуваючи зайвого стресу та тиску. Дитина звикає виконувати завдання і не вимагає додаткової уваги з боку батьків, легко справляється з домашньою роботою.

Переваги занять з нами

  • Розбираємо теоретичну та практичну сторони предмета, вчимо застосовувати знання.
  • Турботливі й кваліфіковані репетитори хімії, які доступно пояснюють матеріал.
  • Індивідуальний план навчання складений персонально для кожного учня.
  • Класи повністю оснащені всім необхідним: зрозумілими довідниками, авторськими підручниками, наочними посібниками.
  • Навчання в невеликих групах, де кожен отримує потрібну увагу й відповіді на всі питання.

Де і як проходить навчання?

Ви можете вибрати між навчанням на базі нашого центру, який підходить вам по розташуванню, або ж у форматі онлайн. Після цього ми допоможемо підібрати репетитора з хімії — одного з досвідчених викладачів, які працюють у нас.

Учні рухаються за індивідуальними програмами, що допомагає досягати максимальних результатів. Перед початком занять кожен учень проходить обов’язкове тестування для визначення рівня знань. Таким чином стає видно сильні й слабкі сторони в предметі, на що звертати більше уваги. Відштовхуючись від результатів, кваліфікований репетитор з хімії складе персональний план навчання.

Для вивчення матеріалу застосовуються найбільш ефективні методики та сучасні підручники. Також методистами нашого центру розроблені додаткові посібники, які допомагають глибше зрозуміти предмет. Під час занять чергуються різні завдання — вивчення тем, виконання вправ і практичних робіт. Для кращого розуміння застосовуються додаткові навчальні ігри та пізнавальні досліди. Учням надаються різні наочні матеріали: барвисті ілюстрації, відео та моделі. Усе це сприяє всебічному зануренню в тему. Діти бачать практичне застосування вивченого матеріалу, тому пробуджується інтерес до навчання.

Заняття проходить під керівництвом кваліфікованого викладача, який зацікавлений в успіхах своїх студентів. Хороший репетитор з хімії в нашому центрі — це професіонал, який знає свій предмет і вміє доступно донести матеріал. Діти займаються в невеликих групах, завдяки чому кожен отримує достатню увагу від вчителя. Також у нашому центрі є можливість відвідувати відразу кілька предметів, наприклад репетиторські заняття з географії або курси англійської мови для дітей. Таким чином вам не потрібно відвідувати кілька центрів, бажаючи підвищити успішність або готуючись до іспитів. У нас працюють досвідчені репетитори з історії, математики, біології та інших дисциплін.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатноСпробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Записатися до садочка

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок