ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

    Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

ЗНО вже скоро, а на підготовку потрібен час!

Придбайте 80 уроків та отримайте 8 у подарунок. Місяць занять – безкоштовно!

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МІСТИТЬ

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Кожен учень підготовки до ЗНО з англійської мови проходить власну персональну програму. Ми складаємо її на основі початкового тестування і робимо особливий акцент на проблемні місця. Наприклад, якщо учень добре знайомий з граматикою часу Simple, але зовсім не розуміє, де використовується пасивний стан, баланс розподілу часу буде істотно зрушуватись до другої теми, тоді як в рамках першої буде лише загальне повторення. Даний підхід гарантує тверді знання і суттєво економить час.

Курс підготовки до здачі ЗНО з англійської грунтується на інтенсивній практиці. Учні виконують велику кількість типових вправ, відразу ж отримуючи необхідні правки і коментарі від викладача. Це доповнюється імітаціями здачі іспиту, без можливості отримати допомогу та зі строго обмеженим часом. Як наслідок, до години X наші випускники підходять зібраними, з холодною головою і впевненістю у власних силах.

ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ

Підготовку до ЗНО з англійської проводять тільки кращі фахівці, з філологічною освітою та відповідним досвідом. Наші викладачі також проходять курс додаткового навчання в центрі Логос і регулярні перевірки якості навчання. Наочним показником їх роботи є середній результат на іспиті, який становить трохи більше 182 балів і практично 100% -вий вступ до ВНЗ на обрану спеціальність.

Перевірте свій рівень знання
Англійської мови

Та отримайте професійну консультацію викладача

Результати проходження курсу

Глибоке знання предмета в рамках шкільної програми.

Максимально високий бал при складанні ЗНО.

Вступ до обраного вами ВНЗ.

Запишись на безкоштовний урок
Натискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
}

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на безкоштовний пробний урок