Ранній розвиток

Ранній розвиток

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  45 ХВИЛИН

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Вчимо:

*Читати
*Писати
*Рахувати

Розвиваємо:

*Логіку
*Моторику

МЕТА КУРСУ

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Заняття з раннього розвитку дитини проходять у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази в тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Наш підхід ґрунтується на задоволенні природної цікавості малят і спонуканні їх до нових відкриттів. Допомогти дітям розкритися й полюбити заняття є першорядним завданням. У ході уроків малятам пропонуються ігри на розвиток логіки, вправи на артикуляцію, малювання, фізкультурні й творчі активності, виготовлення аплікацій з різних матеріалів, а також безліч інших цікавих завдань.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Це означає, що викладач враховує різну швидкість засвоєння інформації дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше інших засвоїла матеріал, цікаве завдання для самостійного пророблення, і поки дитина його виконує, продовжує давати пояснення іншим дітям доти, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма – група одержує ігрові завдання на закріплення.

У групах для самих маленьких працюють тільки професійні педагоги, що пройшли ретельний відбір і курс підготовки за методикою Логос. Наші фахівці точно знають, як зацікавити діток, допомогти їм відчувати себе впевнено, уберегти від психологічних травм і надати можливість себе проявити.

Для занять із малятами в Логос передбачені спеціальні ігрові кімнати з різноманітністю книжок, візуальних посібників, ігрових наборів, пазлів, конструкторів і інших атрибутів, застосовуваних на уроках. Кімнати комфортні й максимально безпечні для діток.

Ось далеко не повний список тем, які засвоюють малята на наших уроках: Я і моя сім’я, навколишній світ, первинна математика, творчість, спілкування, уміння вчитися.

РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАННЯ

Любов до навчання.
Самостійність, дисциплінованість.
Підвищення творчих і інтелектуальних здібностей дитини.
Запишись на безкоштовний урок


Відгуки
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в часній школіРегистрация на обучение в частной школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатно[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок