Характеристики курсу

     Уроки по  45
 минут

     Невеликі групи по 3-4 дитини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Мета курсу

Де і як проходить навчання

Заняття з раннього розвитку дитини проходять у найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Формат уроків: 2 ( 3) рази в тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Наш підхід ґрунтується на задоволенні природної цікавості малят і спонуканні їх до нових відкриттів. Допомогти дітям розкритися й полюбити заняття є першорядним завданням. У ході уроків малятам пропонуються ігри на розвиток логіки, вправи на артикуляцію, малювання, фізкультурні й творчі активності, виготовлення аплікацій з різних матеріалів, а також безліч інших цікавих завдань.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Це означає, що викладач враховує різну швидкість засвоєння інформації дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше інших засвоїла матеріал, цікаве завдання для самостійного пророблення, і поки дитина його виконує, продовжує давати пояснення іншим дітям доти, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма – група одержує ігрові завдання на закріплення.

У групах для самих маленьких працюють тільки професійні педагоги, що пройшли ретельний відбір і курс підготовки за методикою Логос. Наші фахівці точно знають, як зацікавити діток, допомогти їм відчувати себе впевнено, уберегти від психологічних травм і надати можливість себе проявити.

Для занять із малятами в Логос передбачені спеціальні ігрові кімнати з різноманітністю книжок, візуальних посібників, ігрових наборів, пазлів, конструкторів і інших атрибутів, застосовуваних на уроках. Кімнати комфортні й максимально безпечні для діток.

Ось далеко не повний список тем, які засвоюють малята на наших уроках: Я і моя сім’я, навколишній світ, первинна математика, творчість, спілкування, уміння вчитися.

Результат навчання​

Любов до навчання.
Самостійність, дисциплінованість.
Підвищення творчих і інтелектуальних здібностей дитини.
Запишись на безкоштовний урок


Відгуки
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Дитячий центр раннього розвитку «Логос»

Успіх людини в житті багато в чому залежить від її перших спогадів і закладених з дитинства знань. 

Ось чому так важливо прищепити малюкові любов до навчання та інтерес до нових відкриттів. Ми об’єднали досвід десятків педагогів нашого центру за довгі роки роботи, щоб створити унікальну методику навчання для малюків. Усі заняття проходять в ігровій формі із застосуванням яскравих і цікавих матеріалів. Програма складається за підсумками тестування, при цьому завдання підбираються відповідно до інтересів дитини. Також в нашій школі можна відвідувати не тільки розвиваючі заняття для дітей, а й англійську мова для дошкільнят.

Чому батьки вибирають розвиваючий центр для малюків «Логос»?

 • Ми піклуємося про наших юних учнів і їхні перші успіхи.
 • У нас працюють тільки професійні вчителі, які відносяться до малюків з турботою й увагою.
 • Авторський курс заснований на найефективніших і сучасних методиках
 • Програма навчання й додаткові завдання підбираються залежно від з рівня та інтересів дитини.

Чому навчається Ваша дитина відвідуючи дитячі центри для самих маленьких «Логос»?

У малюків багато енергії й інтересу до всього навколо. Ми підтримуємо їх прагнення й направляємо в потрібне русло. Таким чином, граючи і радіючи, діти отримують свої перші знання, які стануть основою для подальшого навчання.

Уроки розділені на кілька видів діяльності, завдяки чому дитина не втомлюється й зберігає інтерес. Група раннього розвитку для дітей формується відповідно до віку та рівня дітей, щоб усім було комфортно й цікаво.

Основні складові уроку:

 • логіка — це цікаві завдання, спрямовані на увагу, пошук відповідностей і закономірностей.
 • моторика — тренуємося обводити фігури, ліпити, шнурувати та інше.
 • читання — малюки починають з вивчення літер і читання простих складів, поступово переходять до слів і речень.
 • письмо — вчимося писати цифри та букви.
 • математика — вивчення цифр і елементарного рахунку, а потім і простих математичних дій.
 • розвиток мови — вчимося висловлювати свої думки, говорити зв’язні речення.

Де і як проходять заняття раннього розвитку дітей?

Розвиток для малюків проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі «Логос». 

Формат уроків: 2 (3) рази на тиждень по 45 хвилин. Існує також можливість навчання online, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Заняття проводяться в міні-групах (2-3 дитини одного віку й рівня підготовки). Наш підхід ґрунтується на задоволенні природної цікавості малюків та спонукання їх до нових відкриттів. Допомогти дітям розкритися та полюбити заняття є першочерговим завданням. 

Під час уроків малюкам пропонують ігри на розвиток логіки, вправи на артикуляцію, малювання, фізкультурні й творчі активності, виготовлення аплікацій з різних матеріалів, а також безліч інших цікавих завдань.

Наш клуб раннього розвитку дітей заснований на індивідуальному підході до кожної дитини. Це означає, що викладач враховує різну швидкість засвоєння інформації в дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше за інших засвоїла матеріал, цікаве завдання для самостійного опрацювання. Поки дитина його виконує, вчитель продовжує давати пояснення іншим дітям до тих пір, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма —група отримує ігрові завдання на закріплення.

Гуртки раннього розвитку ведуть тільки професійні педагоги. Кожен репетитор з підготовки дитини до школи пройшов ретельний відбір і курс підготовки за нашою методикою. Фахівці точно знають, як зацікавити дітей, допомогти їм відчути себе впевнено, уберегти від психологічних травм і надати можливість себе проявити.

Для занять з малюками в «Логос» передбачені спеціальні ігрові кімнати з різноманітністю книжок, візуальних посібників, ігрових наборів, пазлів, конструкторів та інших атрибутів, що застосовуються на уроках. Кімнати комфортні і максимально безпечні для дітей.

Ось далеко не повний список тем, які засвоюють діти на наших уроках: «Я і моя сім’я», «навколишній світ», «початкова математика», «творчість», «спілкування», «вміння вчитися». 

Мета курсу:

 • Розвиток базових навичок і умінь.
 • Пізнання світу в ігровій формі.
 • Розвиток логіки й моторики.
 • Адаптація в колективі. 

Де нас знайти?

Дитячі центри розвитку в Києві

 • Ст. м Мінська

Оболонський проспект, 16

(Біля ТЦ Dream Town 1, вихід 4А)

 • Ст. м Осокорки

пр. Бажана, 12

 • Ст. м Харківська

вул. Ревуцького, 42 Г

 • Ст. м Чернігівська

вул. Червоноткацька, 43

 • Ст. м Теремки

пр. Академіка Глушкова, 31А

Центри в Дніпрі

 • Центр

вул. Старокозацький, 11

 • Перемога-5

пр. Героїв, 11 (за ТЦ “Гермес”)

 • Перемога-6

пер. Штабний, 4 (за кафе “Фантазія”)

 • Тополь-1

вул. Запорізьке шосе, 60 (вхід з двору)

 • Калинова

вул. Калинова, 8 (поруч з ТЦ “Млин”)

 • Робоча

вул. Робоча, 148

 • Писаржевського

вул. Писаржевського, 14

 • Комунар

вул. Максима Дія, 8

 • Пр. Воронцова

пр. Мануйлівська, 77

 • Пр. Слобожанський

пр. Слобожанський, 50

 • Лівобережний-3

вул. Усенка, 3Б

 • Паторжинського

вул. Паторжинського, 3

Дитячі центри в Одесі

 • Таїрова

вул. Академіка Вільямса, 59ж (ж / м Таїрова)

 • Черемушки

вул. Генерала Петрова, 42

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок