Мета курсу

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

ЗНО - перший важливий екзамен в житті кожного школяра!

Не треба сподіватися лише на удачу!

Обирайте найкращих! Перевірені вчителі, які мають досвід підготовки сотень успішних учнів, що склали ЗНО на найвищі бали!

ЗНО - перший важливий екзамен в житті кожного школяра!

Не треба сподіватися лише на удачу!

Обирайте найкращих! Перевірені вчителі, які мають досвід підготовки сотень успішних учнів, що склали ЗНО на найвищі бали!

Чому ми

Переваги підготовки до ЗНО в Логос

Як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися. Навчання проводиться в міні-групах по 2-3 учні, або індивідуально. Навчання проводиться в інтерактивному режимі (постійне спілкування з викладачем), учню допомагають впоратися з перешкодами в навчанні, повністю зрозуміти досліджуваний матеріал, навчитися застосовувати його для вирішення завдань і виконання вправ. За основу береться шкільна програма з відповідного предмета, але також використовуються авторські підручники і посібники, розроблені методистами Логосу. Для того, щоб допомогти учневі впоратися зі стресом під час здачі ЗНО, а також для контролю прогресу в навчанні, учню періодично проводяться пробні тестування з використанням тестів ЗНО минулих років.

Як це допомже

Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Курси з підготовки до ЗНО в репетиторських центрах «Логос»

Ми розуміємо, що це найважливіший іспит в житті школяра. Тому мета курсу — максимальні результати та зачислення в бажані вузи. Цьому цілком сприяють наші репетитори для підготовки до ЗНО з української, історії, хімії та інших дисциплін. Це перевірені вчителя, які мають досвід навчання сотень дітей, які отримали вищий бал! У нас є підготовка до ЗНО з англійської, математики, фізики та інших предметів.

Навіщо потрібні підготовчі курси до ЗНО?

 • Під керівництвом досвідчених викладачів абітурієнти вчаться не допускати частих помилок, які важко помітити готуючись самостійно.
 • Школяр вчиться правильно розподіляти час на іспиті й отримує максимальний бал.
 • Дитина знаходить розуміння предмета та може не тільки скласти іспит, але й застосувати навички в житті.
 • Якісне та своєчасне навчання забезпечує вступ до ВНЗ.

Чому батьки і учні обирають нас?

Наш центр підготовки до ЗНО піклується про результати учнів. Курси підготовки до ЗНО з фізики, хімії, української мови та інших дисциплін проводять досвідчені викладачі. На уроках використовуються сучасні методики та додаткові матеріали, які допомагають максимально засвоїти матеріал і бути готовим до тестів. Чому наша школа?

 • Ми знаємо, як допомогти дитині зрозуміти й полюбити предмет без зайвих нервів і контролю.
 • У нас працюють найкращі вчителі та застосовують передову технологію навчання для кращого розуміння предмета дитиною.
 • Перед початком навчання ми проводимо тестування та складаємо індивідуальний план навчання для кожного учня.
 • Контроль успіху студентів проводиться за допомогою реальних тестів минулих років.

Що ви отримуєте, навчаючись з репетитором в центрах «Логос»

 • Відвідуючи курси з підготовки до ЗНО з математики, українському та інших предметів, ви впевнені в результаті вашої дитини.
 • Школяр має повне розуміння дисциплін.
 • Отримує допомогу та підтримку з боку викладача.
 • Можливість вибрати зручний графік і розташування.

Де та як проходить навчання?

Уроки проходять в зручних класах або ж в форматі онлайн. Професійні репетитори для ЗНО з хімії, фізики, математики та інших предметів допомагають учням усвоїти матеріал. Діти займаються в групі, кожен за своєю програмою, яку складають за результатами тестування. Учні рухаються в зручному для них темпі, освоюють повністю весь матеріал без пробілів. Ми рухаємося по шкільній програмі із застосуванням додаткових матеріалів і авторських підручників. Велика увага приділяється формату тесту, щоб учні вчилися правильно розподіляти час і звикали до типових завдань.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок