Всі шкільні предмети!

В міні – групах 3-4 учня

Пробний урок БЕЗКОШТОВНО!

У чому переваги занять в «Логос»?

На уроці вчитель виступає тренером, маючи повну взаємодію з учнем, який йде за своєю індивідуальною програмою: нікого не чекає і ні за ким не женеться!

Учитель кожну задачу, приклад, вправу опрацьовує зі своїм учнем.За рахунок чого ваша дитина засвоює матеріал повністю. У «Логос» учні працюють з книгами і зошитами, а комп’ютер виступає сполучною ланкою між учителем і учнем.
Дитині не потрібно дивитися в екран весь урок, і тому немає навантаження на зір. Екран більше потрібен вчителю для контролю. Учень може вимкнути монітор, залишивши працювати камеру і мікрофон. Таким чином немає негативного впливу на зір.

Складні теми
простими словами!

Всі знання застосовуємо
НА ПРАКТИЦІ

Запишіться на безкоштовний пробний урок, не втрачайте часу!
Допомога з домашніми завданнями!

Учні не тільки отримують теоретичні знання, а й практично реалізують їх у житті,
вчителі ставлять акцент на взаємодії навчання й реального світу!

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ЦЕНТР "ЛОГОС"

 • Більше 25 років досвіду роботи
 • Ви впевнені, що отримаєте якісну послугу, так як «Логос» - лідер серед навчальних центрів, і десятки тисяч дітей вже пройшли навчання і досягли успіху. Центр «Логос» пройшов найсерйозніше випробування - випробування часом! Діти, колись успішно навчалися в Логос, виросли і приводять на навчання своїх дітей.
 • 17 філій в 3 містах України
 • Працюємо з 8:00 до 20:00 без вихідних. Завдяки чому є можливість вибрати зручні для вас час і місце.
 • Унікальна методика навчання
 • У центрі розроблена своя авторська методика, яка дозволяє в короткі терміни зрозуміти навіть складні теми, а також усувати прогалини і повертати інтерес до навчання.
 • Турботливі викладачі
 • Головна відмінність в тому, що викладачі центру «Логос» не просто професіонали в своїй області, які мають вищу освіту, але також пройшли конкурсний відбір і додаткове навчання за методикою центру у відділенні кваліфікації та успішно склали додаткові іспити. Крім високої кваліфікації, вимогою до вчителів є турбота про учнів - мета кожного вчителя не тільки навчити, але також створити комфортні умови.
 • Власний незалежний відділ якості
 • Тільки в "Логос" є відділення, яке контролює якість роботи всієї організації. Мета відділення якості - забезпечити високоякісне надання послуг.
 • Ліцензія Міністерства Освіти
 • Не багато центрів здобули офіційний дозвіл на роботу із дітьми, так як ліцензія є лише у тих, хто здатний довести високий рівень кваліфікації. Вибираючи репетиторів для дитини, ви повинні бути впевнені, що вони пройшли перевірку на компетентність і гідні навчати ваших дітей.
 • Пропущені заняття не згорають
 • Якщо з якої-небудь причини був пропущений урок, його можна відпрацювати в будь-який інший час протягом 2 місяців.
 • Індивідуальний підхід до кожної дитини
 • Вашій дитині не доведеться підлаштовуватися під інших учнів, чекати відстаючих або намагатися наздогнати тих, хто швидше просунувся. Кожен навчається за індивідуальною, спеціально розробленою програмою і вчить те, що необхідно йому, щоб досягти конкретної мети.

Прайс на навчання

Дошкільнята
Ранній розвиток
Підготовка до школи
160
Англійська
170
Школярі
Англійська, українська, німецька, французька
Математика, фізика, хіміяя, біологія та інші предмети
180
Підготовка до ЗНО
Англійська, українська, німецька, французька
Математика, фізика, хіміяя, біологія та інші предмети
210

Що кажуть про навчання
учні центру «ЛОГОС»

Запишіться на безкоштовний пробний урок, не втрачайте часу!
Допомога з домашніми завданнями!

Відгуки

мама Марія, син Ігнат, 8 клас
Спершу мала сумніви, бо шкільні уроки склали враження, що заняття онлайн це жах! Але вирішили спробувати онлайн уроки з Логосом! 
Дуже зручно! Центр Логос ще не відкрили в нашомі місті, тож ми раді, що є змога займатися з кращими вчителями в такому форматі! Дуже велика різниця зі шкільними уроками, де 20 учнів на 1 викладача, котрі нічого не розуміють. На наших уроках з Логосом на заняттях 2-3 учня і вчитель має постійну взаємодію, все пояснює та вимагає повного розуміння! Дуже підняли рівень знань вже за перший місяць занять! Рекомендую:)

Катя, 6 клас
Мені дуже подобаються уроки з моїм вчителем, вони цікаві, вчитель добрий і не кричить на мене. Я полюбила уроки англійської, хоча раніше боялася ходити на ці уроки в школі. Тепер не боюся і навіть чекаю!

мама Світлана, дочка Каріна, 5 клас
Дуже зручно, бо є можливість відпрацювати пропуски, Логос один з небагатьох центрів де є така можливість! Один раз подивилася як проходе урок, була вражена – вчитель пояснює все дуже простими словами і на прикладах, дітям цікаво і все розуміють!!!

Микола, 10 клас
Дякую моєму вчителю, він найкращий, він супер! Завдяки йому я почав розуміти алгебру та геометрію! Ці предмети завжди були для мене кошмаром, а тепер мені навіть цікаво! В наступному році ЗНО і я впевнений, що склам з успіхом! Це дуже приємно – мати впевненість в своїх силах!

Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школеРеєстрація на навчвння в часній школіЗаписатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок