Логос репетиторські заняття

Діти особливо зараз потребують уваги та безпечного оточення.

Продовжуючи навчатися, вони мають змогу хоча б частково жити звичним життям! Для дітей дуже важливо мати змогу спілкуватися та пізнавати щось нове, а інакше вони змушені бути сам на сам з усим жахіттям, що коїться навколо них зараз.

Мета курсу

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Чому ми

Переваги репетиторських занять в Логос

Де i як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого ми визначаємо рівень учня з того чи іншого предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Перелік пунктів містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної программ, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу.

Репетиторські заняття з основних предметів проходять в міні-групах (3 – 7 учнів). При цьому кожен учень працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення того або іншого предмета в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то навчаючись у нас, учень засвоює той же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Ми переконані, що кожен учень здатний глибоко зрозуміти будь-який предмет, за умови, що викладач компетентно допоможе йому впоратися з перешкодами в навчанні. В результаті такого підходу ми допомагаємо дітям набути впевненості в собі, відновлюємо природне бажання вчитися, реабілітуємо здатність навчатися самостійно.

Як це допоможе
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Репетиторські уроки для школярів в центрах «Логос»

Ми пропонуємо комплексний підхід до навчання — додаткові заняття з української мови, уроки математики для школярів, репетиторські заняття з хімії, фізики та інших дисциплін. Завдяки багаторічному досвіду викладачів нашого центру учні отримують всі необхідні знання для повного розуміння навчальної програми. Кожен репетитор для початкових класів і старших школярів піклується про своїх учнів і їх успіхи.

Навіщо потрібні додаткові заняття з шкільних предметів?

Репетитор для школяра приділяє максимум уваги навчання дитини. Уроки в школі йдуть за певною програмою та спрямовані на весь клас. Через нестачу розуміння дитина може зустрітися з труднощами в навчанні та втратити інтерес. Репетиторські заняття спрямовані на усунення прогалин у знаннях, набуття практичних навичок. Розібравшись в матеріалі, учень знову знаходить інтерес до навчання та підвищує успішність. Основні цілі курсу:

 • дати глибокі знання в рамках шкільної програми;
 • допомогти учневі зрозуміти та полюбити предмет без стресу;
 • навчити самостійно вчитися, без допомоги батьків;
 • підвищити успішність.

Чому батьки обирають нас?

Якщо вам потрібен репетитор з фізики, хімії, математики або заняття з географії для школи ми знаємо як допомогти дитині зрозуміти, полюбити предмет без зайвих нервів і батьківського контролю.

 • Наша методика навчання допомагає дітям зрозуміти будь-який, навіть дуже важкий предмет.
 • Студенти рухаються за індивідуальною програмою, яку складає викладач за результатами тестування.
 • Діти навчаються в своєму темпі, приділяють матеріалу потрібну кількість часу, завдяки чому знову набувають впевненості в собі та своїх знаннях.
 • Заповнивши прогалини в навчанні, учні виконують домашні завдання самостійно, не вдаючись до допомоги батьків.

Що ви отримуєте, навчаючись з репетитором в центрах «Логос»

Додаткові заняття з шкільних предметів допомагають впоратися з труднощами в навчанні. Також це можливість отримати впевнені знання, які будуть корисні в реальному житті. Наприклад, англійську мову для школярів — це можливість спілкуватися з іноземцями та подорожувати. Решта предметів теж допомагає справлятися з різними ситуаціями та відкриють дороги до цікавих професій.

Навчаючись у нас, дитина досягає помітних результатів:

 • покращує успішність в школі;
 • розуміє та застосовує предмет;
 • легко здає іспити та бере участь в олімпіадах;
 • звикає вчитися самостійно, без контролю батьків.

Де та як проходять уроки?

Ви можете обрати один з наших центрів або ж навчатися онлайн. У нас немає оцінок і звичних класів, тому діти відчувають себе комфортно. Учні займаються в невеликих групах, кожен за індивідуальним планом. Крім шкільної програми, ми використовуємо авторські підручники та сучасні методики. Теоретичні знання супроводжуються цікавими практичними завданнями й освітніми іграми.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок