Логос репетиторські заняття
з математики (1-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде
вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому
репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Де i як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого ми визначаємо рівень учня з того чи іншого предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Перелік пунктів містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної программ, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу.

Репетиторські заняття з основних предметів проходять в міні-групах (3 – 7 учнів). При цьому кожен учень працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення того або іншого предмета в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то навчаючись у нас, учень засвоює той же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Ми переконані, що кожен учень здатний глибоко зрозуміти будь-який предмет, за умови, що викладач компетентно допоможе йому впоратися з перешкодами в навчанні. В результаті такого підходу ми допомагаємо дітям набути впевненості в собі, відновлюємо природне бажання вчитися, реабілітуємо здатність навчатися самостійно.

Як це допоможе
Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Заняття з математики для 1-11 класів в репетиторських центрах «Логос»

Оцінки — це важливо, але глибокі та систематизовані знання ще важливіше. Отримати потрібні навички та зрозуміти матеріал допоможе репетитор з математики. Чим раніше учень освоїть предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вивчати інші точні предмети, в основі яких лежать математичні принципи (фізика та хімія). Відповідно, тим легше йому буде на іспитах, при підготовці та вступі до вузів. Закладіть основи міцних знань вже зараз: почніть заняття з математики відвідуючи кращий в Україні репетиторський центр «Логос»!

Що Ви отримуєте займаючись з репетитором з математики в нашому центрі?

Знайти репетитора з математики, в якому ви будете впевнені, не так легко. Тому краще довірити знання вашої дитини професіоналам. Навчаючись в нашому центрі, ви забудете про безсонні ночі з домашніми завданнями та про стреси перед іспитами.

  • Мета наших курсів — впевнені знання учнів і повне розуміння матеріалу в рамках шкільної програми.
  • Наші студенти не тільки заповнюють прогалини в навчанні, а й розвивають любов до предмету.
  • Ми вчимо дітей навчатися самостійно, звільняючи батьків від домашніх завдань.

Переваги наших занять

Більше не потрібно думати, де найняти репетитора з алгебри або як знайти репетитора з геометрії. Унікальна методика наших курсів допоможе вашій дитині уникнути зайвих переживань і труднощів під час навчання. Персональна програма занять та індивідуальний підхід до кожного учня гарантує максимальні результати.

  • Заняття тривають 60 хвилин в невеликих групах по 3-4 учня.
  • Уважні викладачі відповідають на всі питання та допомагають розібратися з будь-якими труднощами в навчальному матеріалі.
  • Учень набуває впевненості в своїх знаннях і підвищується успішність в школі.
  • Діти стають більш самостійними завдяки індивідуальним планом.
  • Також плюсом є зручний графік, який ви вибираєте самі.

Де та як проходить навчання?

Щоб знайти репетитора з алгебри та геометрії ви вибираєте філію нашого центру, який підходить вам по розташуванню або ж за іншими критеріями. Якщо ми ще не відкрились в вашому місті пропонуємо заняття в форматі онлайн.

Перед початком курсу репетитор з алгебри та геометрії проводить учневі обов’язкове тестування, яке допомагає знайти прогалини в знаннях і визначити рівень. Відштовхуючись від результатів, складається індивідуальний план навчання під назвою «контрольний лист».

Математика — один з найважливіших шкільних предметів. Це точна наука, яка грунтується на принципах поступовості. Це означає, що, не розібравшись з попереднім матеріалом неможливо приступити до вивчення наступної теми. Саме тому в учнів часто виникають труднощі в навчанні — маючи прогалини в знаннях за попередні класи учень не може розібратися з поточною темою. Це дуже часта проблема, яку можна легко вирішити, застосувавши індивідуальний підхід в навчанні. Так як репетитор з алгебри і геометрії становить персональну програму для кожного, ми будемо не тільки рухатися по шкільному плану, але й заповнювати пропуски в знаннях, щоб в подальшому дитина могла без праці навчатися та навіть випереджати інших учнів.

Для вивчення матеріалу наш репетитор для школяра використовує не тільки стандартні підручники, а й додаткові авторські посібники та буклети . Вони розроблені нашими методистами, щоб полегшити навчальний процес. Наші підручники доповнені детальними поясненнями та наочними зображеннями, які ілюструють важкі теми. Також вони включають в себе різні практичні завдання, які допомагають отримати максимальне розуміння предмета. Навчальний процес розбавлений навчальними іграми та лабораторними роботами, щоб школярі могли повною мірою розібратися в дисципліні. Такі завдання допомагають підкріплювати вивчену теорію практичними навичками.

Урок відвідує одночасно кілька учнів, але кожен йде по своїй програмі в зручному темпі. Індивідуальні завдання допомагають позбутися від напруги, яка виникає під час уроків в школі, коли потрібно встигнути за іншими. Навчаючись зі своєю швидкістю дитина може в повній мірі зосередитися на отриманні знань без потреби наздоганяти або ж чекати інших. Наші вчителі не пояснюють матеріал одразу всім, а працюють персонально з кожним студентом в ті моменти, коли йому потрібна допомога. Репетитор по геометрії і алгебри перевіряє практичні завдання та вправи, дає додаткові, щоб краще розібратися в складних темах. Також після прочитання матеріалу вчитель проводить опитування по темі, щоб переконатися в розумінні її школярем. Такий підхід допомагає дітям повноцінно засвоювати потрібний матеріал на всі 100%.

Наш метод навчання дає можливість швидко розібрати матеріал отримавши найкращі результати. Зазвичай на вивчення тем з предмету одного класу йде приблизно 70-80 годин. При цьому в нашому центрі учень проходить цей же матеріал за 20-25 годин, причому розбирається набагато глибше. Щоб навчатися в такому темпі з усіх предметів, отримуючи кращі результати, пропонуємо дізнатися більше про нашу унікальній послузі «Логос» школа. Це альтернатива звичному, без домашніх завдань і зайвих стресів.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок