Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому
буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

     Уроки по  60
 хвилин

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Де i як проходить навчання

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого ми визначаємо рівень учня з того чи іншого предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Перелік пунктів містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Більшість шкільних предметів побудовані за принципом поступовості (від простого до складного, коли наступну тему або розділ неможливо зрозуміти чи освоїти без глибокого розуміння попередніх тем). Часто виявляється так, що в учня 8 класу є прогалини з фізики або математики за попередній клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він будується таким чином, щоб в максимально стислі терміни усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до поточної шкільної программ, почати випереджати її.

В якості навчальних посібників в процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу. Ці підручники також побудовані за принципом поступовості, добре ілюстровані, і по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. Крім того, в них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим, цікавим, а також прив’язують теорію до практики, виробляють в учнів навик застосування вивченого матеріалу.

Репетиторські заняття з основних предметів проходять в міні-групах (3 – 7 учнів). При цьому кожен учень працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуті, або завдання прийняте, учень продовжує роботу за програмою самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення того або іншого предмета в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то навчаючись у нас, учень засвоює той же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Наш спосіб навчання усуває поділ учнів на сильних і слабких, швидких і повільних, здатних і не дуже. Ми переконані, що кожен учень здатний глибоко зрозуміти будь-який предмет, за умови, що викладач компетентно допоможе йому впоратися з перешкодами в навчанні. В результаті такого підходу ми допомагаємо дітям набути впевненості в собі, відновлюємо природне бажання вчитися, реабілітуємо здатність навчатися самостійно.

Як це допоможе

27 років досвід роботи

Тому ви впевнені, що ваша даити отримує саме те, що вам неохідно. Ви не витрачаєте дарма сили та гроші.

Учні відвідують уроки з задоволенням

Вам не подрібно змушувати вашу дитину йти на додаткові заняття.
Ви не витрачаєте свій час та нерви на вмовляння. Всі уроки цікаві. тому дітям подобається займатися!

Кращі викладачі

ТІЛЬКИ в Логосі є відділ контролю якості, тож ви можете бути спокійні, бо наші учні в дбайливих руках кращих учителів України. Спершу ніж потрапити до штату викладачів центра Логос, кожен має пройти двомісячне стажування та довести, що має високий рівень кваліфікації, надати пробні уроки і лише після того як керівник дасть дозвіл, викладача допускають до проведення занять.

Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройдіть тест і дізнайтесь свій рівень

Виберіть один із тестів, щоб визначити свій рівень володіння англійською мовою!

Англійська мова для дітей в центрах «Логос»

Ми надаємо якісну освіту. Навчання проходить за авторською методикою в зручному форматі — можна вибрати філію поруч з будинком або вчитися онлайн. Основна мета курсу — навчити не тільки розуміти теорію, а й використовувати свої навички в житті. Крім цього, ми пропонуємо комплексний підхід — можна також відвідувати репетиторські заняття з української мови, математики та з інших предметів.

Навіщо потрібні додаткові заняття з англійської мови?

Іноземна мова це не тільки частина шкільної програми — вона відкриває нові можливості. Навчаючись разом з професійним викладачем учень отримує максимальні результати:

  • Засвоює весь матеріал
  • Відчуває впевненість на іспитах
  • Може вільно спілкуватися

Довіряючи нам навчання дітей, батьки теж отримують масу переваг:

  • Впевненість у результатах
  • Дитина сам справляється з домашніми завданнями
  • З’являється більше вільного часу у всієї родини

Чому батьки обирають нас?

Результати, перевірені часом

До нас записуються сім’ями, а колишні студенти приводять на курси англійської для школярів своїх дітей. Це головний показник нашої роботи — довіра учнів та їхніх батьків протягом багатьох років.

Професійні викладачі

Репетитори в нашій школі зацікавлені в успіху своїх учнів і підбирають індивідуальну програму для кожного. Наші вчителі відмінно розбираються у своїй галузі та додатково проходять навчання за авторськими методиками.

Зручний графік

Наші філії працюю 7 днів на тиждень, тому можна легко підібрати потрібні дні й часи. Головна перевага — уроки не пропадають і не згорають. Якщо дитина пропустила заняття, його можна буде відпрацювати в інший день.

Безперервне навчання

Навчальний центр «Логос» — репетитор англійської для школяра круглий рік.

Ми працюємо навіть влітку, тому учні зможуть підтягнути знання в період шкільних канікул. Це можливість провести час з користю та не забути матеріал.

Що ви отримуєте, навчаючись з репетитором в центрах «Логос»

Заняття в нашому центрі дозволяють заощадити час. В середньому англійська для школярів в межах одного класу займає 70-80 годин. Навчаючись у нас, учень засвоює цю інформацію за 20-25 годин і може застосовувати знання. Ми впевнені, що кожен школяр здатний навчитися спілкуватися на достатньому рівні, щоб його розуміли англомовні люди. Завдяки цьому розвивається впевненість у своїх силах і інтерес до навчання.

Чому це важливо:

  • Поліпшується успішність в школі
  • Можливість підготуватися до іспитів і олімпіад
  • Розвивається здатність вільно говорити, читати та писати

Запишіться на безкоштовний урок!

Де та як проходить навчання?

Уроки, які веде професійний репетитор для дітей з англійської, проходять в зручних класах, обладнаних усім необхідним. Курс складається з усних занять в групах 2-3 людини одного рівня й індивідуальних. Навчаючись в групі, дитина покращує навички розмовного спілкування. Розроблено безліч цікавих завдань, спрямованих на підвищення здатності говорити.

Індивідуальні уроки націлені на отримання граматичних знань і розширення словникового запасу. Дитина рухається в своєму темпі по підібраною програмою. Всі матеріали надаються центром — авторські підручники, словники і т.д. Також пропонуємо відвідувати курси з математики для школярів, додаткові заняття з фізики та інших дисциплін.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок