Логос репетиторські заняття з Англійської мови
(1-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіше.
 
Чим раніше учень освоїть предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторства центр України!
 
Обирайте займатися on-line чи off-line!

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Тільки уявіть -
ви назавжди забудете про труднощі!

Наші викладачі знаходять підхід до кожного.

Пояснюємо складні теми простими словами!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання англійській мові проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень спілкування. За результатами тестування формується індивідуальна програма, яка називається «контрольний лист».

Навчання включає два види уроків – усні та індивідуальні (оптимальний план: 2 усних заняття в тиждень і одне індивідуальне, або одне усне і одне індивідуальне).

Усні заняття спрямовані на підвищення рівня розмовної англійської. Вони проходять в міні-групах (2-3 учні приблизно одного рівня і віку), і включають в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи, і аудіювання. У рольових іграх учні обіграють ситуації, з якими вони зіткнуться в реальному житті при виїзді за кордон (аеропорт, готель, магазин, і т.д.), відпрацьовується навик говоріння, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів, закріплюється активний лексичний запас, долається мовний бар’єр.

Індивідуальні заняття спрямовані на розширення лексичного запасу, вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. На індивідуальних заняттях використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу, які по ряду показників перевершують допомоги, використовувані в державній школі. У них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

На індивідуальних уроках одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли того потрібно допомоги, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуто, або завдання прийнято, учень продовжує роботу по програмі самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення англійської мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Ми переконані, що кожен школяр здатний не тільки вивчити англійську в рамках шкільної програми, але також оволодіти навиком вільного спілкування, достатнім для того, щоб бути зрозумілим двома третинами англомовного населення Землі!

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

  • Поліпшить успішність в школі.
  • Допоможе підготуватися до іспитів і олімпіад.
  • Розвине здатність вільно говорити, читати і писати англійською.

Запишись на безкоштовний урокНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Записатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок