Логос репетиторські заняття
з Англійської мови
(1-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому
буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     Невеликі групи по 3-4 учня

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     Зручний графік

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     Заняття круглий рік

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     Професійні викладачі

Логос репетиторські заняття з Англійської мови     Знижки при оплаті занять наперед

Тільки уявіть -
ви назавжди забудете про труднощі!

Наші викладачі знаходять підхід до кожного.

Пояснюємо складні теми простими словами!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання англійській мові проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень спілкування. За результатами тестування формується індивідуальна програма, яка називається «контрольний лист».

Навчання включає два види уроків – усні та індивідуальні (оптимальний план: 2 усних заняття на тиждень і одне індивідуальне, або одне усне і одне індивідуальне).

Усні заняття спрямовані на підвищення рівня розмовної англійської. Вони проходять в міні-групах (2-3 учні приблизно одного рівня і віку), і включають в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи і аудіювання. У рольових іграх учні обіграють ситуації, з якими вони зіткнуться в реальному житті при виїзді за кордон (аеропорт, готель, магазин, і т.д.), відпрацьовується навик говоріння, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів, закріплюється активний лексичний запас, долається мовний бар’єр.

Індивідуальні заняття спрямовані на розширення лексичного запасу, вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. На індивідуальних заняттях використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу, які по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. У них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

На індивідуальних уроках одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись за контрольним листом з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи, викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли тому потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання. Коли труднощі усунуто або завдання прийнято, учень продовжує роботу по програмі самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення англійської мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Ми переконані, що кожен школяр здатний не тільки вивчити англійську в рамках шкільної програми, але також оволодіти навичкою вільного спілкування, достатньою для того, щоб бути зрозумілим двом третинам англомовного населення Землі!

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Англійська мова для дітей в центрах «Логос»

Ми надаємо якісну освіту. Навчання проходить за авторською методикою в зручному форматі — можна вибрати філію поруч з будинком або вчитися онлайн. Основна мета курсу — навчити не тільки розуміти теорію, а й використовувати свої навички в житті. Крім цього, ми пропонуємо комплексний підхід — можна також відвідувати репетиторські заняття з української мови, математики та з інших предметів.

Навіщо потрібні додаткові заняття з англійської мови?

Іноземна мова це не тільки частина шкільної програми — вона відкриває нові можливості. Навчаючись разом з професійним викладачем учень отримує максимальні результати:

  • Засвоює весь матеріал
  • Відчуває впевненість на іспитах
  • Може вільно спілкуватися

Довіряючи нам навчання дітей, батьки теж отримують масу переваг:

  • Впевненість у результатах
  • Дитина сам справляється з домашніми завданнями
  • З’являється більше вільного часу у всієї родини

Чому батьки обирають нас?

Результати, перевірені часом

До нас записуються сім’ями, а колишні студенти приводять на курси англійської для школярів своїх дітей. Це головний показник нашої роботи — довіра учнів та їхніх батьків протягом багатьох років.

Професійні викладачі

Репетитори в нашій школі зацікавлені в успіху своїх учнів і підбирають індивідуальну програму для кожного. Наші вчителі відмінно розбираються у своїй галузі та додатково проходять навчання за авторськими методиками.

Зручний графік

Наші філії працюю 7 днів на тиждень, тому можна легко підібрати потрібні дні й часи. Головна перевага — уроки не пропадають і не згорають. Якщо дитина пропустила заняття, його можна буде відпрацювати в інший день.

Безперервне навчання

Навчальний центр «Логос» — репетитор англійської для школяра круглий рік.

Ми працюємо навіть влітку, тому учні зможуть підтягнути знання в період шкільних канікул. Це можливість провести час з користю та не забути матеріал.

Що ви отримуєте, навчаючись з репетитором в центрах «Логос»

Заняття в нашому центрі дозволяють заощадити час. В середньому англійська для школярів в межах одного класу займає 70-80 годин. Навчаючись у нас, учень засвоює цю інформацію за 20-25 годин і може застосовувати знання. Ми впевнені, що кожен школяр здатний навчитися спілкуватися на достатньому рівні, щоб його розуміли англомовні люди. Завдяки цьому розвивається впевненість у своїх силах і інтерес до навчання.

Чому це важливо:

  • Поліпшується успішність в школі
  • Можливість підготуватися до іспитів і олімпіад
  • Розвивається здатність вільно говорити, читати та писати

Запишіться на безкоштовний урок!

Де та як проходить навчання?

Уроки, які веде професійний репетитор для дітей з англійської, проходять в зручних класах, обладнаних усім необхідним. Курс складається з усних занять в групах 2-3 людини одного рівня й індивідуальних. Навчаючись в групі, дитина покращує навички розмовного спілкування. Розроблено безліч цікавих завдань, спрямованих на підвищення здатності говорити.

Індивідуальні уроки націлені на отримання граматичних знань і розширення словникового запасу. Дитина рухається в своєму темпі по підібраною програмою. Всі матеріали надаються центром — авторські підручники, словники і т.д. Також пропонуємо відвідувати курси з математики для школярів, додаткові заняття з фізики та інших дисциплін.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатноСпробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Записатися до садочка

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок