Логос репетиторські заняття
з Англійської мови
(1-11 клас)

Оцінки це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіші.
 
Чим раніше учень опанує предмет, зрозуміє його суть і систему, тим легше йому
буде вчитися, складати іспити, вступати до ВНЗ.
 
Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття в кращому репетиторському центрі України!
 
Обирайте заняття on-line чи off-line!

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  60 ХВИЛИН

     Невеликі групи по 3-4 учня

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Тільки уявіть -
ви назавжди забудете про труднощі!

Наші викладачі знаходять підхід до кожного.

Пояснюємо складні теми простими словами!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання англійській мові проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень спілкування. За результатами тестування формується індивідуальна програма, яка називається «контрольний лист».

Навчання включає два види уроків – усні та індивідуальні (оптимальний план: 2 усних заняття на тиждень і одне індивідуальне, або одне усне і одне індивідуальне).

Усні заняття спрямовані на підвищення рівня розмовної англійської. Вони проходять в міні-групах (2-3 учні приблизно одного рівня і віку), і включають в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи і аудіювання. У рольових іграх учні обіграють ситуації, з якими вони зіткнуться в реальному житті при виїзді за кордон (аеропорт, готель, магазин, і т.д.), відпрацьовується навик говоріння, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів, закріплюється активний лексичний запас, долається мовний бар’єр.

Індивідуальні заняття спрямовані на розширення лексичного запасу, вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. На індивідуальних заняттях використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу, які по ряду показників перевершують посібники, використовувані в державній школі. У них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

На індивідуальних уроках одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись за контрольним листом з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи, викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли тому потрібна допомога, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання. Коли труднощі усунуто або завдання прийнято, учень продовжує роботу по програмі самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення англійської мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Ми переконані, що кожен школяр здатний не тільки вивчити англійську в рамках шкільної програми, але також оволодіти навичкою вільного спілкування, достатньою для того, щоб бути зрозумілим двом третинам англомовного населення Землі!

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

Запишись на безкоштовний урок


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в часній школіРегистрация на обучение в частной школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Попробовать бесплатно[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок