Літня школа «Логос» - проведіть літо з користю!

Відпочинок дитини повинен бути правильним – це дуже важливо. Діти думають, що з настанням канікул вони будуть займатися всім, чого душа забажає. Ідеальний варіант для них – зовсім нічого не робити. Але за місяць цілодобового сидіння в телефоні діти починають нудьгувати. За літо дитина може так втомитися від безглуздого відпочинку, що на початку нового навчального року буде зовсім роздратованою та незібраною.

Є рішення – літні школи для дітей! Кожен дорослий знає, що важливо залишатися в тонусі. Якщо звикнути до відпочинку, а потім різко зануритися в напружену роботу, входити в ритм доведеться довго і важко.

Літо – чудова пора для того, щоб познайомитися з новими викладачами та відшукати саме «свого»!

Навіщо потрібна літня школа?

Хвилюєтеся, що у дитини багато прогалин через карантин?

Під час літніх канікул, коли дитина нічим не зайнята, є можливість надолужити пропущене, розібрати незрозумілі теми, які накопичилися за навчальний рік, і почати наступний рік з упевненістю та без прогалин.

Навіть якщо Ваша дитина навчається в іншій школі, можна прийти до Репетиторского центру «Логос», щоб опрацювати незрозумілі теми, не полишаючи своєї школи. Літня школа – це місце, де ви можете обрати будь-які шкільні предмети, з якими у дитини є труднощі. А також вивчити улюблений предмет ще глибше, ніж у школі.

Кому потрібні заняття в літній школі?

Card image cap

майбутнім першокласникам;

Card image cap

школярам, що йдуть до 4 класу і тим, хто переходить зі звичайної загальноосвітньої школи до гімназії;

Card image cap

cтаршокласникам, яким потрібно підготуватися до іспитів;

Card image cap

учням, які відчувають труднощі з деякими дисциплінами;

Card image cap

дітям, що хочуть глибше вивчити улюблений предмет;

Card image cap

тим, хто зазнає труднощів з засвоєнням матеріалу під час карантину.

Програма навчання в літній школі «Логос»

Програма літньої школи включає до себе предмети на вибір: (Ви можете обрати тільки ті предмети, які необхідні вашій дитині)

підготовка першокласника до школи

математика

українська мова

українська література

англійська мова

російська мова

алгебра

геометрія

фізика

хімія

біологія

історія

географія

* Для наших учнів доступні дві форми навчання: літня школа онлайн та заняття в наших центрах в Києві, Дніпрі та Одесі.

* Під час навчання в літній школі ваша дитина поліпшить здатність навчатися, навички концентрації та уваги, наполегливості в досягненні мети.

Чому варто обрати саме нас?

індивідуальна програма навчання, де кожна дитина працює в своєму темпі, отримуючи від викладача необхідну кількість уваги для засвоєння матеріалу;

навчання в літній школі побудовано так, що діти можуть повністю розібратися в досліджуваному предметі;

вчителі – це наставники, які приводять дитину до розуміння матеріалу, а не вимагають зазубрювання;

тільки в «Логос» існує відділ якості, який контролює роботу викладачів і успіхи дітей.

заняття в невеликих групах (2-4 учня);

Де і як проходить навчання?

Навчання проходить в найближчому до вашого місця проживання навчальному центрі «Логос» на території України. Також є можливість навчання online, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Програма літньої школи починається з проходження тесту, під час перебігу якого ми визначаємо рівень учня з того чи того предмету, а також виявляємо прогалини.

На відміну від шкільної системи, наші заняття з основних предметів проходять в міні-групах (2-4 учня). Вчителі в класі не пояснюють матеріал для всіх одразу, а працюють з окремим учнем тоді, коли йому потрібно допомогти у вивченні матеріалу. Або коли потрібно перевірити, чи правильно виконане практичне завдання. Коли труднощі усунені, дитина продовжує самостійно працювати за програмою.

Після вивчення кожної теми викладач проводить учневі перевірку, а також корекцію, якщо це необхідно.

Таким чином відбувається ефективна робота з кожним учнем, і в результаті кожна тема засвоєна на 100%.

Літня школа для школярів, яка починається від 1 тижня і може тривати до декількох місяців повноцінного відвідування занять, дозволяє за короткий термін усунути прогалини з усіх шкільних предметів.

У день можна вибрати будь-яку кількість занять (4-6-8), залежить від ваших цілей! Тільки уявіть, матеріал кількох місяців можна пройти всього за тиждень або два!

Наші вчителі літньої школи

Авторитет вчителя дуже важливий в роботі з дітьми будь-якого віку, особливо з тінейджерами. Якщо вчитель може зацікавити дітей і завоювати їхню повагу, то до нього будуть прислухатися. Ми підбираємо саме таких фахівців – професіоналів у своїх предметах, які здатні зрозуміти дітей.

Наша літня підготовка до школи послуговується таким правилом: перш ніж приступити до роботи з дітьми, наші викладачі проходять ряд тестів на IQ, профпридатність, а також – на знання свого предмета. Потім протягом 1-2 місяців вони проходять стажування, де вчаться за нашою методикою і вивчають авторські підручники, за якими будуть працювати з дітьми. Після цього викладачі проводять пробні уроки, де демонструють на практиці, як вони можуть застосовувати наші методики. За необхідності, після пробних уроків керівник відділу якості проводить новим вчителям корекцію, і тільки після цього вони допускаються до роботи з дітьми в літні школи. Ми переконані, що хороший викладач повинен вміти знаходити спільну мову з різними дітьми.

Відгуки учнів і батьків

Як почати займатися в Літній школі?

Надіслати заявку на тестування
Погодити місце і час з адміністратором
Познайомитися зі школою, пройти пробний урок і вибрати зручний розклад
Розпочати навчання в «Логос»

Обираєте школу для дитини? Чи не впевнені в своєму виборі? Курс річної школи - це хороша можливість зануритися в атмосферу приватної школи і познайомитися з методикою навчання, щоб обрати правильну і саме СВОЮ ШКОЛУ! Після цього з початком навчального року заняття в приватній школі Logos School будуть для дитини комфортними і продуктивними.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок