Викладач Юлія Половинкина

logos-admin

Я прийшла працювати в Логос після закінчення університету в жовтні 2006 р. Почала працювати викладачем англійської. У мене була можливість працювати як з дітьми, так і з дорослими, потім вести корпоративне навчання співробітників у різних компаніях. Також викладала бізнес англійську і російську мова для іноземців. Це було дуже цікаво. Коли ти працюєш з дорослими, ти завжди повинен бути готовий до уроку на 100% і продумувати все заздалегідь, тому що вони дуже вимогливі і для них важлива компетентність викладача. Різні тренінги, семінари та програми навчання допомогли впоратися з різними підводними каменями і дали корисні знання, які я часто застосовувала в роботі. На посаді викладача я перепробувала все.

Я готувала дітей до ЗНО і навіть спеціально здала ЗНО сама, щоб відчути на собі особливості іспиту. Також я готувала дітей і дорослих до міжнародних тестів KET, PET, FCE та ін. Ще працюючи в Логос, я отримала досвід усних та письмових перекладів. Хоча я навіть не могла припустити, що з зіштовхнуся в роботі з цим 🙂 У нас були проекти з перекладу книг, документів, семінарів і лекцій з різних країн, також це досвід публічних виступів. Ще я брала активну участь в методичних роботах і розробці нових навчальних посібників, ігор тощо. Займала посаду методиста. На цій посаді я змогла проявити креативність і спільно з іншими викладачами ми створювали і допрацьовували нові буклети, КЛ тощо.

Наступний пост, який я зайняла – керівник однієї з філій Логосу. Тут я отримала досвід роботи керівником: як створювати команду, як мотивувати співробітників, як разом досягати цілей і перемагати. Паралельно Логос організовував поїздки для дітей в літній табір у Криму, а також поїздки в Англію. На літніх канікулах я кілька разів їздила вожатою в літній табір і викладала там англійську. Потім стала керівником відділення Кваліфікації. Через рік або 2 я стала керівником 4 відділення. Паралельно ми розвивали напрямок туризму і стали організовувати поїздки в Угорщину, Іспанію, Болгарію, Америку та інші країни.

Потім з’явилася ідея відкрити ЕSL (курси англійської для дорослих) і в 2013 році я поїхала в Москву на місяць, де пройшла навчання за методикою ЕSL, як вести уроки і навчати персонал. Так і з’явився це напрямок. Завдяки командній роботі всіх відділень ми змогли розвинути ЕSL у великий успішний напрямок, в якому зараз 4 філії і близько 40-50 людей персоналу. Потім я стала директором з розвитку, так як з’явилися нові галузі, які потрібно було розвивати. Це туризм (StudyTour) і ЕSL. У напрямку ЕSL ми розробили нові курси, рівні і додали напрямок Teenager. У напрямку StudyTour ми стали відправляти студентів на повноцінне навчання в Англію, а також з’явилися навчальні тури на всіх канікулах в різні країни. Ми стали їздити в Італію, Францію, на Мальту і в інші країни.

Цієї осені буде 13 років як я прийшла в Логос 🙂 Логос став для мене другою сім’єю. Я вдячна Логосу за колосальний досвід, який я отримала в різних сферах. Мені подобається те, що ми постійно розвиваємося і не стоїмо на місці. У моїй роботі ніколи не було рутини, і я не встигала озирнутися як пролітав рік за роком. Щоразу нові цілі, виклики, ігри, перемоги тощо. Тому якщо ви будете працювати в нашій команді, вам навряд чи буде нудно, у вас буде можливість розвиватися і пробувати себе в різних напрямках, а також просуватися по кар’єрних сходах, так як Логос не стоїть на місці і постійно відкриває нові філії.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок