Викладач Валентина Стефура

logos-admin

Моя робота в навчальному центрі Логос розпочалася ще коли я була студенткою, 4 роки тому. За три роки своєї роботи я була вчителем підготовки до школи і вчителем математики. За цей час я закохувалася в свою роботу, в колег, в процес навчання. Відкривала для себе нові можливості. Мене надихали перші позитивні відгуки. За цей час було досягнуто мету, я стала вчителем – «високостатом»! На 4-й рік моєї роботи з вересня по грудень я була на посаді керівника філії «Робоча». За ці три місяці корпус досяг дуже високих статистик. Важке, відповідальне і дуже зобов’язуюче становище. Був наданий кредит довіри, і я його виправдала. З грудня 2018 року я працюю директором школи на Писаржевського «Logos School». Тут мене надихають на успіх чудові діти.

Цей навчальний рік був дуже ефективним, були виконані всі поставлені завдання. На наступний рік були поставлені ще більш високі цілі і є величезне бажання з ними працювати. Саме в центрі «Логос» до кожної дитини особливе, дбайливе і шанобливе ставлення (сьогодні це одна з найголовніших проблем у відносинах «учитель – учень», яка вирішується на користь учня в «Логос»). Я думаю, що у Центру є прекрасне майбутнє і право на довге життя. Я щаслива, що на моєму життєвому шляху зустрівся «Логос»!

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок