Викладач Наталія Дем’яненко

logos-admin

У «Логос» з липня 2010 р. Супервайзер української та російської мов, української та зарубіжної літератури в «Logos Sсhool». Я прийшла в «Логос», будучи студенткою 4 курсу університету. Філія «Логосу» «Лівий» знаходилася через дорогу від мого будинку, і я вирішила, що це був би непоганий підробіток під час навчання. Тоді я навіть не підозрювала, що це буде моя перша і, до цього моменту, остання робота довжиною в 9 років. Після співбесіди, мені передзвонили через 2 години, що не могло не здивувати мене, студентку без досвіду роботи. Потім почалося стажування, часи якої підбиралися в залежності від моєї зайнятості в університеті. Після закінчення навчання мені запропонували залишитися працювати на екстернаті на філії «Головний». Але я вчилася на денному відділенні і не могла пропускати навчання. Тут «Логос» знову пішов мені назустріч: склали розклад у вільний від навчання час. До кінця навчального року мені запропонували стати керівником філії «Головний»! Це було потрясінням для мене, 22-річної студентки. Я поєднувала навчання, написання диплома, роботу і сім’ю. Це був дуже важкий, важливий і цікавий час. Але через деякий час у мене з’явилася найважливіша місія в житті – я стала мамою! Після декрету я отримала посаду викладача української мови та літератури поряд з домівкою на філії «Лівий». В цей же час я поєднувала роботу викладача з роботою супервайзера Відділення кваліфікації, допомагала новим супервайзерам вникнути в Технологію навчання і стати частиною великої команди «ЛОГОС». У 2017 році в зв’язку з розширенням «Logos Sсhool» були потрібні викладачі української та російської мов. І тепер я займаюся своєю улюбленою справою в нашій школі-екстернаті, де з кожним роком учнів стає все більше і більше, і як результат все більше натхнення і бажання допомагати дітям здобувати знання відповідно до Технології навчання. Логос для мене став найважливішим поштовхом в житті до саморозвитку і становлення себе як особистості. Я завжди могла і можу підбирати собі роботу в залежності від моєї життєвої ситуації і знаю, що мені завжди підуть назустріч і підтримають.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок