Викладач Христина Шереметова

logos-admin

Мене звуть Христина Шереметова. Хоча в організації багато хто все ще називає мене Христина Продан. Я прийшла працювати в «Логос» в липні 2013 року, закінчивши 4-й курс Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Історія». Це був мій перший досвід роботи за фахом. За 6 років я встигла побувати на посаді викладача історії, географії та правознавства фактично на всіх корпусах в Дніпрі. Перший рік був складним: доводилося поєднувати навчання на денному, нову роботу і курси англійської мови. Тому на другий рік мені стало набагато легше, навантаження виявилася в рази меншим, та й мої непрофільні предмети стали набагато простішими для викладання. Тому з середини 2014 року я стала не тільки репетитором, але і викладачем на екстернаті. З цього дня моє життя остаточно закрутилася навколо освіти і дітей). Якось так склалося, що мені завжди було комфортніше і цікавіше працювати зі старшими класами. На мій погляд, у 14-17 років людина вже повністю сформувалася як особистість, але при цьому виховувати її все одно необхідно. За ці роки випускники перших років вже виросли, стали працювати (двоє навіть пішли по моїх стопах і вчаться на істфаку ДНУ), створили сім’ї. З багатьма дітьми я до сих пір підтримую зв’язок. Вони вітають зі всілякими святами, звертаються за допомогою. Звісно, мені приємно усвідомлювати, що з мого боку існує певний внесок в їх формування. Незважаючи на те, що робота забирала більшу частину часу, особисте життя теж не стояло на місці – я вийшла заміж і створила осередок суспільства). Зовсім скоро в моєму житті з’явиться НАЙГОЛОВНІШИЙ учень моєму житті – моя дитина). Я дуже сподіваюся, що зможу стати не тільки хорошим викладачем, а й прекрасним вихователем.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок