Викладач Альона Перепаденко

Виявляється, робота може приносити яскраві враження, бути корисною і радувати, втілювати ідеї і найголовніше, робити дітей успішнішими і мудрішими, дозволяючи їм ставати самостійнішими, розкривати себе і давати потрібні знання для життя! Так вже проходить 8 рік мого життя на улюбленій роботі в Логос. Та кількість дітей, яку я випустила, навчила і дала хоч крапельку найважливіших знань за ці роки, не злічити. Я пам’ятаю всіх, так як кожен – це особистість, яка на моїх очах дорослішала, набувала цікавих навичок, ставала невід’ємною частиною суспільства! Звичайно, без тієї технології, яка є в Логос, всі дії мої і дітей були б не настільки успішними, правильними і точними. Вона дозволяє працювати діткам самостійно, вивчати і пізнавати нове, працювати зі словниками, прояснювати і розуміти все більше слів і в подальшому застосовувати це на практиці! У Логос приємно працювати не тільки з дітьми, а й з дружнім колективом, який не змінюється протягом багатьох років!

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Записатися на урок

Реєстрація на навчання в часній школіРегистрация на обучение в частной школеПройти тест по Английскому языку

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунокДарим уроки 50 уроков + 5 в подарокПолучить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выборОтримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибірПопробовать бесплатно[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Спробувати безкоштовноЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок