Запрошуємо ваших дітей цікаво та корисно проводити час!

Приватний дитячий мінісадок LogosKID!

 

 

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Ми маємо зробити так, щоб у них було якомога більше звичного життя – дитинство, безпека, затишок і любов!

 

 

Наше завдання – навчити дітей самостійності, 

пробудити інтерес до навчання та підвищити творчі й інтелектуальні здібності дитини.

 

 

У дитячому мінісадочку LogosKID  працюють тільки професійні педагоги, які точно знають, як зацікавити діток, допомогти їм відчувати себе впевнено, уберегти від психологічних травм і надати можливість себе проявити

Шукаєте чим зайняти дитину декілька днів на тиждень? Хочете, щоб вона була під турботливим наглядом та розвивалася в колі однолітків?

Вихід знайдено, мінісадочок LogosKID - це чудове рішення для матусь та діток. 

Цілих 4 години в будь який день на ваш вибір.
Матусі це ваш шанс, нарешті з’явиться час для себе!
 
🧡 Наші турботливі вихователі знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини та приділяють достатньо уваги аби вона могла повноцінно розвиватися

Дитячий мінісадочок LogosKID— це:

Наш приватний дитячий мінісадочок - це наша гордість 🤗🤗🤗 Наші дітки наймиліший, найгарніші, найрозумніші 🥰 В них стільки життя, щирості, цікавості до оточуючого світу та бажання вчитися‼️Непосидючі маленькі бешкетники😋 Кожен день з ними - це просто свято🥳 Якщо ви в пошуку дитячого садка, де ваша дитина зануриться в атмосферу турботи та любові, й зможе щоденно займатись англійською мовою та навчатись в ігровому форматі тоді вам точно до дитячого мінісадочку LogosKID!

Запишіться на пробний день


Нас рекомендують
Ліцензія Логоса
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .
Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок