Приватна школа Киев

Приватна школа LOGOS SCHOOL! Закінчіть рік екстерном!

  • Індивідуальна програма навчання

  • Поглиблене вивчення англійської мови

  • Персональний учитель, куратор

  • Гнучка система навчання

  • Відсутність домашніх завдань

Відгуки батьків

Чому треба обрати саме нас?

25

років досвіду

З нами ви впевнені, що з вашою дитиною займаються кваліфіковані викладачі, а не аматори.

В наш час інснує немало шкіл, які було відрито зовсім нещодавно і, звісно, в них ще немає успішних випускників та досвіду роботи з різними дітьми. Тож лишається покладатися на удачу і на те, що їх “експеримент” буде вдалим, але це досить небезпечно, бо ціною є майбутнє вашої дитини.

15

шкіл в 3х містах

Ви маєте розуміти, що не зможе довго проіснувати школа, а ще і відкривати нові філіали, якщо немає високої якості послуг. Logos School представлена вже в 3х містах, та має великі плани по відкриттю ще нових шкіл, бо кількість наших учнів зростає кожного дня 🙂

10

тис. успішних випускників

Недостатньо мати гарну рекламу – Logos School пишається своїми учнями, розповідати про їхні успіхи – найкраща реклама для нас!

ШКОЛА, В ЯКІЙ НАВЧАЮТЬ МИСЛИТИ!

Як це працює:

            Наприклад, на алгебру в 7 класі за шкільною програмою відведено близько 38 уроків (2 уроки на тиждень). Якщо відняти уроки з контрольними і самостійними, на отримання нової інформації залишається приблизно 30 уроків. А якщо «захворів, не почув, не зрозумів», то навіть менше.

            А уявіть, якби з вашою дитиною ці 30 годин займався репетитор за індивідуальною програмою, працюючи на результат, домагаючись, щоб вона дійсно зрозуміла і знала предмет? Ось і виходить, що за тиждень занять можна пройти програму цілого півріччя!

           На заняттях в Logos School Ваша дитина в надійних руках наших кваліфікованих і дбайливих репетиторів. Вони знаходять підхід до кожної дитини!

А індивідуальна програма забезпечує 100% результат!

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 10 хвилин!

Як це відбувається ?

1-5

класи

Учні молодшої школи навчаються у спеціальних класах, які мають яскраві методичні матеріали та спеціально призначені для дітей молодшого віку. Навчання здійснюється за авторською методикою, яка дозволяє зацікавити учнів та досягти максимального результату!

Є можливість залишатися в групі подовженого дня до 18:00, в якій діти присвячують час творчому розвитку, виконують домашні завдання та виходять на свіже повітря на прогулянку з вчителем.

6-9

класи

Учні середньої школи використовують багато наглядних матеріалів, що надає більш широке розуміння предметів. Особлива увага надається англійській мові, також учні мають можливість обрати предмети для поглибленого вивчення. Всі книги, буклети розроблені методистами школи на основі 25 річного досвіду. Дітям просто i цікаво навчатися, учні Logos School відрізняються тим, що із задоволенням ідуть на уроки!

10-11

класи

Учні випускних класів проходять серйозну підготовку до ЗНО і складають іспити на вищі бали! Всі учні Logos School вступають до обраних вищих навчальних закладів, навчаються на бюджетній основі або вступають до закордонних ВУЗів, де в подальшому показують високий рівень підготовки.

ПРАЙС НА НАВЧАННЯ

1 – 4 класи (4 уроки на день)
5 – 8 класи (6 уроків на день)
9 – 11 класи (8 уроків на день)

11050 грн/місяць
14900 грн/місяць
17350 грн/місяць

Контакти

+38 067 566 13 56

ст. м. Мінська, Оболонський проспект, 16

Открыт набор в летнюю школу!

*4 урока в день

*игровой подход

*БЕЗ домашних заданий

*ТОЛЬКО нужные вам предметы

СКИДКА -20% при записи в мае!

 

 

 

Заполните форму и вам перезвонит администратор!