Приватна школа Днепр

Пиватна школа LOGOS SCHOOL -5%  вартості у січні! Закінчіть рік екстерном!

  • Індивідуальна програма навчання

  • Поглиблене вивчення англійської мови

  • Персональний учитель, куратор

  • Гнучка система навчання

  • Відсутність домашніх завдань

Відгуки батьків

Чому треба обрати саме нас?

25

років досвіду

З нами Ви впевнені, що з вашою дитиною займаються кваліфіковані викладачі, а не аматори.

В наш час інснує немало шкіл, які було відрито зовсім нещодавно і, звісно, в них ще немає успішних випускників та досвіду роботи з різними дітьми. Тож, лишається покладатися на удачу і, що їх “експеримент” буде вдалим, але це достатньо небезпечно, бо ціною є майбутнє вашої дитини.

15

шкіл в 3х містах

Ви маєте розуміти, що не зможе довго проіснувати школа, а ще і відкривати нові філіали, якщо немає високої якості послуг. Logos School представлена вже в 3х містах, та має великі плани по відкриттю ще нових шкіл, бо кількість наших учнів росте кожного дня

10

тис. успішних випускників

Недостатньо мати гарну рекламу, Logos School пишається своїми учнями, розповідати про їх успіхи – найкраща реклама для нас!

ШКОЛА, В ЯКІЙ НАВЧАЮТЬ МИСЛИТИ!

Як це працює:

            Наприклад, на алгебру в 7 класі за шкільною програмою відведено близько 38 уроків (2 уроки в тиждень). Якщо відняти уроки з контрольними і самостійними, на отримання нової інформації залишається приблизно 30 уроків. А якщо «захворів, прослухав, цілком зрозумів», то і того менше.

            А уявіть, якби з вашою дитиною ці 30 годин займався репетитор за індивідуальною програмою, працюючи на результат, домагаючись, щоб він дійсно зрозумів і знав предмет? Ось і виходить, що за тиждень занять можна пройти програму цілого півріччя!

           На заняттях в Logos School Ваша дитина в надійних руках наших кваліфікованих і дбайливих репетиторів. Вони знаходять підхід до кожної дитини!

А індивідуальна програма забезпечує 100% результат!

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 10 хвилин!

Як це відбувається ?

1-5

класи

Учні молодшої школи навчаються у спеціальних класах, з яскравими методичними матеріалами та спеціально оснащених для дітей молодшого віку. Навчання здійснюється за авторською методикою, яка дозволяє зацікавити учнів та досягти максимального результату!

Є можливість залишатися в групі подовженого дня до 18:00, в якій діти присвячують час творчому розвитку, виконують домашні завдання та виходять на свіже повітря на прогулянку з вчителем.

6-9

класи

Учні середньої школи використовують багато наглядних матеріалів, що надає більш широке розуміння предметів. Особлива увага надається англійській мові, також учні мають можливість обрати предмети для поглибленого вивчення. Всі книги, буклети розроблені методистами школи на основі 25 річного досвіду. Дітям просто i цікаво навчатися, учні Logos School відрізняються тим, що з задоволенням ідуть на уроки!

10-11

класи

Учні випускних классів проходять серйозну підготовку до ЗНО і здають іспити на вищі бали! Всі учні Logos School вступають до обраних вищих навчальних закладів, навчаються на бюджетній основі або вступають до закордонних ВУЗів, де в подальшому показують високий рівень підготовки.

ПРАЙС НА НАВЧАННЯ

1 – 4 класси (4 уроки на день)
5 – 8 класси (6 уроків на день)
9 – 11 класси (8 уроків на день)

8900 грн/місяць
12050 грн/місяц
13950 грн/місяць

Контакти

+38 067 00 966 00

Центр міста, вул. Пісаржевського, 14

+38 067 634 68 70

Тополь-1, вул. Запорожське шосе, 60

+38 097 534 34 32

Перемога-6, пров. Штабний, 4

+38 067 566 13 56

Лівий берег, вул. Калинова, 8

Праздники закончились,

а подарки от Логос продолжаются!!!

 

Запишитесь на занятия и сделайте этот учебный год

УСПЕШНЫМ!

 

Заполните форму и вам перезвонит администратор!

Изменить язык