Logos School - Приватна школа 1-11 клас

Приватна школа 1-11 клас
 • Міні-групи 4-7 дітей в класі, ви можете бути впевнені в безпеці та ефективності навчання в Logos School
 • Турботливі вчителі, які ставляться з повагою і розумінням до вашої дитини
 • Вам не потрібно змушувати дитину ходити до школи - учні із задоволенням біжать на заняття, бо їм цікаво
 • 25 років досвіду роботи - Ви впевнені в якості навчання своєї дитини
 • 20 шкіл в 3 містах України, більше 10000 успішних випускників
 • Відділ якості, який контролює вчителів і успіхи учнів

МЕТА

 • Дати глибокі знання з усіх предметів у рамках програми середньої освіти без стресу й антагонізму.
 • Розвинути гнучкість мислення, здатність приходити до власних незалежних висновків.
 • Назавжди позбавити батьків від спільного виконання домашніх завдань.
 • Відродити бажання вчитися, віру в себе, свої сили й здібності.
 • Навчити вчитися самостійно.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить у філіях Logos School у вашому місті. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, у ході якого ми визначаємо рівень учня з кожного предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати з кожного предмету індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Контрольний лист містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.

Часто трапляється так, що в учня 8 класу є пробіли з фізики або математики за 7 клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він складається таким чином, щоб у максимально стислий термін усунути пробіли, виявлені при тестуванні, а потім приступити до програми поточного класу.

У якості навчальних посібників у процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу.

Для учнів молодшої школи ми використовуємо спеціальну дитячу програму, що передбачає навчання з більшою кількістю ігор і захоплюючих завдань. Ми використовуємо яскраві методичні матеріали й наочні приладдя. Усе це робиться для того, щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання пізнавати світ. При необхідності, можна залишатися в групі продовженого дня до 18:00, у якій діти присвячують час творчому розвитку, прогулянкам на свіжому повітрі, а також виконують навчальні завдання.

Учні випускних класів проходять ретельну підготовку до ЗНО, що включає повторення матеріалів, усунення пробілів у знаннях і імітацію складання іспитів. Усе це сприяє високим результатам і, як наслідок, подальшому вступу до престижних ВНЗ.

НЕДОЛІКИ ТРАДИЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Основою навчання в державних й приватних школах є традиційна класно-урочна система, при якій учитель пояснює матеріал відразу для всього класу. Ця система давно застаріла й не відповідає запитам сучасного життя.

Насамперед, традиційна система освіти не враховує різну швидкість засвоєння матеріалу учнями. Погодинна шкільна програма орієнтується на «середнього» учня, у результаті чого одна частина учнів не встигає за програмою й змушена звертатися до репетиторів, а інша частина, швидко розібравшись із новою темою, змушена чекати й простоювати.

Ще одним мінусом традиційної системи є великий обсяг домашніх завдань. Очікується, що в ході виконання домашніх завдань учні, що не засвоїли нову тему на шкільному уроці, зможуть розібратися з нею вдома. Але фактично, це лише перевантажує учнів, а також забирає багато часу в батьків, які змушені виконувати домашні завдання разом зі своїми дітьми, пояснюючи їм те, що вони не засвоїли в школі.

Крім того, традиційна система освіти не розвиває в учнів здатність до критичного мислення, самостійної оцінки інформації й винесення власних висновків. Замість цього на іспиті перевіряється те, наскільки близько до тексту учень може переказати матеріал або процитувати авторитет. Інакше кажучи, у пріоритет ставиться не глибоке розуміння матеріалу й розвиток гнучкості мислення, а розвиток механічної пам’яті.

До мінусів традиційної системи варто також віднести відірваність теорії від практики. Як правило, учні не бачать зв’язку між тим, що вони вивчають, і тим, із чим їм треба бути зіштовхнутися в реальному житті, не розуміють, як ці знання можна застосувати на практиці. Звідси й низька мотивація учнів, відсутність цілей у навчанні, небажання вчитися, протест проти вчителів і школи.

Ще один недолік полягає в тому, що традиційна система освіти не виявляє перешкод у навчанні, через які учні не можуть засвоїти матеріал і змушені його механічно заучувати. Вона не дає учнем інструменту для навчання, не вчить самостійності.

Методика навчання в LOGOS SCHOOL фундаментально відрізняється від традиційної класно-урочної системи й пропонує діючі вирішення для всіх вищевикладених проблем.

Заняття в Logos School розвивають:
 • Самоорганізацію
 • Любов до знань
 • Уміння фокусуватися
 • Впевненість у власних силах
 • Самостійність
 • Кому підійдуть заняття в Logos School

  Card image cap

  Дітям, потенціал яких не дозволяє повною мірою розкрити шкільну програму

  Card image cap

  Непосидючим дітям, які часто відволікаються і в підсумку втрачають частину урока

  Card image cap

  Дітям, яким некомфортно навчатися в класах з великою кількістю учнів

  Card image cap

  Дітям, яким на засвоєння матеріалу потрібно більше часу, ніж закладено в шкільній програмі

  Почати займатися в Logos School  Нас рекомендують

  Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

  Пройти тест з Української мови

  Пройти тест з фізики

  Пройти тест з хімії

  Пройти тест з Англійської мови

  Пройти тест з математики

  Записаться на бесплатный пробный урок

  Записатися на урок

  Реєстрація на навчання в часній школі  Регистрация на обучение в частной школе  Пройти тест по Английскому языку

  Пройти тест по Украинскому языку

  Пройти тест по математике

  Пройти тест по физике

  Пройти тест по химии

  Даруємо уроки:
  при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!  Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!  Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!  Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!  Попробовать бесплатно  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Спробувати безкоштовно  Експрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!  Замовити дзвінок

  Заказать звонок

  Записаться на урок

  Записатися на безкоштовний пробний урок