Відкрито набір до літньої школи!у

Знижка 20%

Запишіться прямо зараз!

 

 

*при регістрації до 10.05

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Чому варто вибрати центр "ЛОГОС"


Більше 20 років досвіду роботи

Ви впевнені, що отримаєте якісну послугу, так як «Логос» - лідер серед навчальних центрів, і десятки тисяч дітей вже пройшли навчання і домоглися успіху. Центр «Логос» пройшов найсерйозніше випробування - випробування часом! Діти, які колись успішно навчалися в Логос, виросли і приводять на навчання своїх дітей.

Більше 10 філій

Більше 10 філій в 3 містах України працюють з 8:00 до 20:00 без вихідних.
Завдяки чому є можливість вибрати зручне для вас час і місце.

Унікальна методика навчання

У центрі розроблена своя авторська методика, яка дозволяє в короткі терміни зрозуміти навіть складні теми, а також усувати прогалини і повертати інтерес до навчання.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Турботливі викладачі

Головна відмінність в тому, що викладачі центру «Логос» не просто професіонали в своїй області, мають вищу освіту, але також пройшли конкурсний відбір і додаткове навчання за методикою центру в відділенні кваліфікації та успішно здали додаткові іспити. Крім високої кваліфікації, вимогою до вчителів є турбота про учнів -мета кожного вчителя не тільки навчити, але також створити комфортні умови.

Власний незалежний відділ якості

Тільки в Логос є відділення, яке контролює якість роботи всієї організації. Мета відділення якості - забезпечити високоякісне надання послуг.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Ліцензія Міністерства Освіти

Лише декілька центрів домоглися офіційного дозволу на роботу з дітьми, так як ліцензія видається лише тим, хто здатний довести високий рівень кваліфікації. Вибираючи репетиторів для дитини, ви повинні бути впевнені, що вони пройшли перевірку на компетентність і гідні навчати ваших дітей.

Пропущені заняття не згорають

Якщо з якої-небудь причини був пропущений урок, його можна відпрацювати в будь-який інший час протягом 2 місяців

Індивідуальний підхід до кожної дитини

Вашій дитині не доведеться підлаштовуватися під інших учнів, чекати відстаючих або намагатися наздогнати тих, хто швидше просунувся. Кожен навчається за індивідуальною, спеціально розробленою програмою і вчить те, що необхідно йому, щоб досягти конкретної мети.

Август – как вечер воскресенья! Рюкзак уже должен быть собран;)

Курс “Вспомнить все” специально к новому учебному году!

Запишитесь прямо сейчас!

 

 

*при регистрации в августе – СКИДКА-10%!

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Изменить язык