Відкрито набір до літньої школи!у

Знижка 20%

Запишіться прямо зараз!

 

 

*при регістрації до 10.05

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Чому варто вибрати центр "ЛОГОС"


Більше 20 років досвіду роботи

Ви впевнені, що отримаєте якісну послугу, так як «Логос» - лідер серед навчальних центрів, і десятки тисяч дітей вже пройшли навчання і домоглися успіху. Центр «Логос» пройшов найсерйозніше випробування - випробування часом! Діти, які колись успішно навчалися в Логос, виросли і приводять на навчання своїх дітей.

Більше 10 філій

Більше 10 філій в 3 містах України працюють з 8:00 до 20:00 без вихідних.
Завдяки чому є можливість вибрати зручне для вас час і місце.

Унікальна методика навчання

У центрі розроблена своя авторська методика, яка дозволяє в короткі терміни зрозуміти навіть складні теми, а також усувати прогалини і повертати інтерес до навчання.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Турботливі викладачі

Головна відмінність в тому, що викладачі центру «Логос» не просто професіонали в своїй області, мають вищу освіту, але також пройшли конкурсний відбір і додаткове навчання за методикою центру в відділенні кваліфікації та успішно здали додаткові іспити. Крім високої кваліфікації, вимогою до вчителів є турбота про учнів -мета кожного вчителя не тільки навчити, але також створити комфортні умови.

Власний незалежний відділ якості

Тільки в Логос є відділення, яке контролює якість роботи всієї організації. Мета відділення якості - забезпечити високоякісне надання послуг.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Ліцензія Міністерства Освіти

Лише декілька центрів домоглися офіційного дозволу на роботу з дітьми, так як ліцензія видається лише тим, хто здатний довести високий рівень кваліфікації. Вибираючи репетиторів для дитини, ви повинні бути впевнені, що вони пройшли перевірку на компетентність і гідні навчати ваших дітей.

Пропущені заняття не згорають

Якщо з якої-небудь причини був пропущений урок, його можна відпрацювати в будь-який інший час протягом 2 місяців

Індивідуальний підхід до кожної дитини

Вашій дитині не доведеться підлаштовуватися під інших учнів, чекати відстаючих або намагатися наздогнати тих, хто швидше просунувся. Кожен навчається за індивідуальною, спеціально розробленою програмою і вчить те, що необхідно йому, щоб досягти конкретної мети.

Получите свой осенний подарок от Логос! Успейте записаться на занятия по английскому до 30 ноября, чтобы получить авторский словарь английского языка от Логос.

При оплате  15 занятий по школьным предметам, Вы получаете занятие в подарок!

Записывайтесь прямо сейчас!

Запишитесь на БЕСПЛАТНЫЙ пробный урок!

Изменить язык