Заняття з математики для школярів

logos-admin

Багато батьків сумніваються, чи варто їх дитині вчитися в групі однокласників або індивідуально. Іноді школярі віддають перевагу самостійності і контролю навчання з репетитором. Іншим потрібна навчальна група, щоб їх щось мотивувало. У статті ви дізнаєтеся більше про переваги групового навчання математиці в порівнянні з репетитором.

Переваги самостійного навчання

        Менше відволікаючих чинників. Діти, які вирішили навчатися індивідуально, можуть повністю зосередитися на матеріалі. Їм не потрібно турбуватися про те, щоб навчальні заняття перетворювалися на зустрічі, тому що вони з друзями. Завдяки самостійному навчанню школяр з репетитором можуть на 100% приділяти увагу тому, що учень повинен вивчити для тесту або контрольної з математики.

        Контроль за навчальним середовищем. Деяким школярам комфортно займатися у себе в кімнаті, коли репетитор приходить додому. Інші повинні знаходиться в публічному просторі, де навколо багато чого відбувається, щоб залишатися зосередженими. Індивідуальний репетитор дозволяє учням займатися в ідеальному для них середовищі.

        Контроль за графіком навчання. Коли дитина вчиться індивідуально, вона може планувати графік навчання, який вони заздалегідь обговорюють з репетитором. Коли діти навчаються в групі, пріоритетом є знаходження часу, потрібного для всіх, а не знаходження часу, найбільш ефективного для навчання. Індивідуальне навчання дає дитині свободу вибору, коли вона хоче вчитися і як довго.

Переваги навчання в групі

        Обговорення тим з осмисленням. Справжнім тестом на знання того, чи розуміє дитина ту чи іншу тему – чи є вона в змозі пояснити її комусь ще. Навчання з іншими дітьми дає вашій дитині можливість краще зрозуміти тему, обговорюючи її з кимось ще.

 

        Мотивує дітей вчитися. Якщо ваша дитина найкраще працює з іншими, навчальні групи можуть бути чудовим варіантом. Багато дітей отримують енергію від спілкування з іншими людьми і з нетерпінням чекають вивчення і обговорення матеріалу з однокласниками. Наявність навчальної групи також зробить вашу дитину більш відповідальною і мотивованою. Інші учні, зацікавлені в навчанні, допоможуть вашій дитині бути уважною, зацікавленою і впевненою. Запишіть ваше чадо на групові заняття з математики в репетиторському центрі Логос в Дніпрі, Києві чи Одесі.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок