Чому українську мову моя дитина вчить менше, ніж іноземну?

logos-admin

Буквально днями я зіштовхнулася із обуреною мамою шестикласниці, яка була незадоволена розподілом навчальних годин між шкільними предметами. Виявилось, що програмою передбачено дві години на тиждень української мови і «аж цілих» три – іноземної. Бачте, яка несправедливість!
Тут би мені погодитися із нею хоча б із солідарності, адже сама я викладаю саме українську мову. Проте, давайте будемо об’єктивними.
За поодинокими винятками, абсолютно всі шкільні предмети викладаються саме українською мовою. А для вивчення мови головне що? Занурення у середовище. Отже, 6-7 годин на день ваша дитина чує українську мову та спілкується нею. А ті дві, які передбачені програмою, залишаються на опрацювання правил. Повірте, при правильно спланованому часі цього цілком достатньо, щоб опанувати все необхідне! Інша справа, що шкільною програмою не передбачено повторне проходження матеріалу в разі пропуску теми дитиною, але то вже трохи інша історія, з якою допоможе або самоопрацювання, або робота з репетитором.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок