Перевірені методи поліпшення математичних навичок вашої дитини

logos-admin

Отже, як Ви можете допомогти своїй дитині закласти міцну основу для розуміння математики вдома? Для цього працюйте разом з дитиною, дотримуючись цих порад:

  1. Створіть розпорядок дня для домашніх завдань. З початком кожного нового навчального року виберіть з дитиною конкретний час для виконання завдань кожен день. У той же час, створіть зручне робоче місце для дитини. Режим сприятиме кращому налаштуванню на роботу, так що ваше чадо зможе приступити до виконання поставленого завдання, не відволікаючись. Заплануйте час для перевірки навичок, незалежно від того, чи є домашнє завдання чи ні. Навіть 10 хвилин в день значно поліпшать математичні навички, надаючи можливості для повторного вивчення і практики!
  2. Задайте питання своїй дитини. Проводьте час з нею, переглядаючи завдання. Задайте питання про кроки, які вона використовувала для вирішення різних завдань. Це дасть вам можливість зрозуміти рівень математичних знань і розвитку дитини. Вона дійсно розуміє процес, який був використаний для вирішення проблеми, або просто запам’ятала і на автоматі застосувала формулу?
  3. Перегляньте термінологію. Використовуйте відповідну математичну термінологію при обговоренні математики вдома. Проведіть час зі словником або в Інтернеті, якщо є терміни і поняття, з якими ви не знайомі. Ви можете навіть захотіти допомогти своїй дитині створити його або її власний математичний словник, щоб відстежувати вивчені терміни, правила і поняття.
  4. Поділіться реальними математичними ситуаціями. Попросіть дитину подумати про те, як математика вписується в її повсякденне життя – під час роботи по дому, в продуктовому магазині, на спортивних заходах, під час звичайного ігрового часу, на кухні. Потім зробіть ще один крок, запропонувавши дитині використовувати свої математичні знання для вирішення реальних завдань: скільки столових ложок в 1/4 чашці масла? Скільки на тарілці залишилося кексів, скільки з них дитина і ще дві сестри отримають по справедливості?
  5. Грайте в ігри, які стимулюють математичне мислення або зміцнюють математичні навички.
  6. Заохочуйте математичне дослідження. У вашому домі є іграшки, товари і гаджети, які дають учневі можливість підвищити свою математичну грамотність. Допоможіть вашій дитині поліпшити математичні навички легко і весело. Зробіть її навчання значущим!

Перш за все, пам’ятайте, що, працюючи над підвищенням математичної грамотності, ви готуєте свою дитину до майбутнього успіху! Записуйтеся на курси по математиці в репетиторський центр “Логос” в Дніпрі, Києві, Одесі.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок