Літній табір для дітей в Болгарії: безпека, оздоровлення, навчання

logos-admin

Довгоочікувані літні канікули вже зовсім скоро і у багатьох батьків виникає питання: де дитині провести літній відпочинок? Адже їм дуже важливо, щоб їхнє чадо не тільки оздоровилося, провело час весело і з задоволенням, завело нових друзів, а й набуло нових знань і вмінь. Деякі відправляють своїх дітей до бабусь в село або на дачу. Але є ще один варіант – літній табір.

Часто у батьків табір для дітей викликає хвилі негативу. Відпочинок на морі або біля річки видається багатьом матерям і батькам як жахливе місце з дитячої страшилки: абсолютно безконтрольні діти тікають ночами купатися, в їдальні на них чекає жахливий раціон, а вільне проведення часу полягає в малюванні стінгазет і нудних стандартних заходах без користі, запалу і «родзинки».

Але є такі тата і мами, які з ностальгією згадують свої літні канікули і улюблений дитячий табір. Їм відразу на думку спадають походи, конкурси, веселі друзі, вечори з піснями у жаркого багаття. Тому вони абсолютно не проти, щоб їх дитина на канікулах відправилася в табір, за умови, що він буде комфортним і безпечним. А якщо це буде ще і дитячий мовний табір – діти проведуть час весело та з користю. Причому сьогодні «географія» дитячого відпочинку значно розширилася. Діти часто відправляються на відпочинок і літнє навчання за кордон.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок