Літні канікули в Болгарії з центром Логос

logos-admin

На сьогоднішній день багато батьків обирають табір для підлітків з Логосом в Болгарії, тому що головне для всіх його співробітників – комфорт, безпека, корисне проведення часу і відпочинок кожної дитини. Відправляючи туди дітей, батьки можуть бути повністю впевнені: вони оздоровляться, добре відпочинуть, знайдуть багато друзів і головне – піднімуть рівень знання англійської мови за допомогою дуже захоплюючої і прогресивної методики. Пропозицій на ринку літнього відпочинку та навчання дітей за кордоном дуже багато, але якщо для батьків головне – впевненість в професіоналізмі вожатих і безпека дітей, то їх вибір – це табір з Логосом.

Для батьків головним критерієм того, що дитячий табір, особливо далекий від дому, гарний і безпечний, – є вожаті. Дуже важливо, як вони доглядають за дітьми, як поводяться з ними, і чи можна довірити їм дитину. Слід особливо відзначити, що табір з Логосом вигідно відрізняється від подібних місць відпочинку з навчанням іноземної мови. Тут вивчають англійську кожен день, але не за нудними підручниками шкільної програми, як пропонують інші табори, а за ігровою методикою центру Логос. Додаткова анімаційна програма ніколи не дасть дітям нудьгувати, тому що, крім програми аніматорів, передбачено безліч спеціалізованих заходів та розваг.

У багатьох таборах загони дітей супроводжують часто вчорашні діти, а сьогодні вже студенти-практиканти. Вони енергійні і креативні, але їм не вистачає досвіду, знання психології, а часто і відповідальності. Але літній табір на морі в Болгарії з Логосом вигідно відрізняється тим, що його педагоги мають великий досвід супроводу і роботи з хлопцями різних вікових категорій. На відміну від подібних таборів, де на 15 дітей всього 1 супроводжуючий, в цьому таборі – професійний супроводжуючий-вожатий контролює групу з 10 дітей. Вожаті уважно ставляться до характерів, звичок і особливостей харчування кожної дитини. Якщо дитині протипоказано щось з їжі, то вожатий буде стежити за її раціоном. Відзначимо: у цьому таборі діти 24 години на добу перебувають під наглядом.

Тільки в таборі з Логосом діти матимуть можливість пройти програму Лідер – авторську розробку викладачів центру. Це – унікальний тренінг спілкування, який дозволить прибрати труднощі в комунікації, навчить вмінню слухати, висловлювати власну думку і вести переговори. Відгуки багатьох батьків говорять про те, що літній табір в Болгарії з Логосом впливає на те, що діти з нього повертаються більш самостійними, подорослішавшими і вміють краще знаходити спільну мову з оточуючими.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок