Чи можете ви допомогти своїй дитині підготуватися до екзаменів?

logos-admin

Дуже часто я стикаюся з одним і тим же поглядом батьків на навчання їхніх дітей: я не вчитель, чим я допоможу? До репетиторів віддали – а далі вже сам.
Все це, звичайно, добре. Дійсно: додаткові заняття дуже важливі, адже на них розглянуть саме те, що незрозуміло конкретній дитині, а не весь матеріал в цілому. Але ви навіть не уявляєте, як, не маючи педагогічної освіти, можете допомогти сину або доньці впоратися із будь-яким підсумковим шкільним завданням: атестацією, контрольною роботою, ДПА, ЗНО тощо. При цьому вам і робити особливо нічого не потрібно.
Все просто.
Просто повірте у свою дитину. Повірте, що вона впорається із всіма задачами, які перед нею стоять. Що не розгубиться, не спасує, не дасть задню. А якщо щось і піде не так – то не це ж найважливіше в житті, правда?
І так – не забудьте ж дитині повідомити про те, що ви в неї вірите. І що любите її, незважаючи на оцінки в щоденнику.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок