ШАНОВНІ БАТЬКИ, КЛІЄНТИ ЛОГОСА!

У зв’язку з оголошенням карантину в нашій країні ми тимчасово перейшли на навчання on-line, і робимо все можливе, щоб ваша дитина мала можливість одержувати якісне навчання у себе вдома. У найкоротші терміни наші методисти вибрали зручний формат уроків, провели тренінги викладачам, адаптували навчальну програму і матеріали для навчання, підготували відповідні навчальні ігри. Також ми підключили до процесу on-line навчання наш Відділ Якості, і тепер наші фахівці за якістю мають можливість оглядати кожен on-line урок, і, при необхідності, коригувати викладачів, підтримуючи ті високі стандарти якості, якими славиться Логос. Ми робимо все можливе, щоб наші on-line уроки стали такими ж яскравими і цікавими, як і наше off-line навчання.

До теперішнього часу на on-line навчання перейшло близько 70% наших учнів. Крім того, кожен день до нашого on-line навчання приєднуються нові учні з інших регіонів України.

Йдучи назустріч побажанням батьків в цей непростий час, ми збираємося переглянути вартість навчання в сторону його зменшення.

Нам вдалося зберегти якість, і не втратити унікальність наших уроків, про що свідчить безліч захоплених відгуків хлопців і їх батьків, які приходять до нас кожен день.

Але є одна обставина, яка не може не насторожувати. Справа в тому, що деякі наші викладачі стали повідомляти про випадки звернення до них батьків їхніх учнів з проханням надавати індивідуальні on-line заняття за нижчою ціною.

Ми розуміємо, що батьки, які звертаються з такими проханнями, сподіваються отримати якісне навчання від викладача, до якого дитина звикла, але за нижчою ціною. Але ось чого не розуміють такі батьки, так це те, що при цьому втратять все: Логос, викладач, дитина, і самі батьки.

По-перше, Логос володіє ексклюзивним правом використовувати в своїй роботі унікальну Технологію навчання, що юридично закріплено ліцензією, виданою нашому центру Міжнародною асоціацією Прикладної освіти. Це право поширюється на всіх викладачів, які працюють в Логос. Крім того, викладачі використовують авторські підручники, курси, контрольні листи, авторські права на які належать Логосу. Тому, якщо викладач перейде на індивідуальне навчання і продовжить використовувати навчальні матеріали Логосу, він автоматично порушить закон про авторські права.

По-друге, погодившись на індивідуальне навчання, викладач автоматично відрізає себе від нашої лінії контролю якості, і в результаті дуже скоро якість його уроків знизиться, дитина, якій він веде заняття, втратить інтерес до навчання, і незабаром батькам знову доведеться змушувати його вчитися з-під палки.

По-третє, рано чи пізно про випадки переходу на індивідуальний формат стане відомо, адже шила в мішку не сховаєш, і викладача, який погодився на це, на превеликий жаль доведеться звільняти. А коли карантин закінчиться, і дитина знову повернеться на off-line навчання, його улюбленого викладача з нами не буде.

Таким чином, теперішня вигода зашкодить всім.

Дружна команда Логосу пережила жодна криза – в 1998, 2005, 2008, і 2014 роках. Незважаючи на зовнішні складності в усі часи ми надавали освітні послуги найвищої якості, і десятки тисяч наших випускників згадують про Логос з вдячністю. Я впевнений, що ми разом з вами успішно подолаємо і нинішні труднощі, а наслідки карантину ніяк не відіб’ється на якості занять і успішності ваших дітей.

Щиро сподіваюся на ваше розуміння!

З повагою

Голова Ради засновникiв Логосу

Євген Сотников.

Спробувати безкоштовно
Попробовать бесплатно
Отримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір
Получить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор
Дарим уроки 50 уроков + 5 в подарок
Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунок
Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школе
Реєстрація на навчання в часній школі
Записатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок