Літній табір для дітей в Болгарії: безпека, оздоровлення, навчання

Довгоочікувані літні канікули вже зовсім скоро і у багатьох батьків виникає питання: де дитині провести час літнього відпочинку? Адже їм дуже важливо, щоб їхня дитина не тільки оздоровлює, провів час весело і з задоволенням, придбав нових друзів, але і придбав нові знання і вміння. Деякі відправляють своїх дітей до бабусь в село або на дачу. Але є ще один варіант – літній табір.

Часто у батьків табір для дітей викликає хвилі негативу. Відпочинок на морі або біля річки видається багатьом матерям і батькам як жахливе місце з дитячої страшилки: абсолютно безконтрольні діти тікають ночами купатися, в їдальні їх чекає жахливий раціон, а вільне проведення часу полягає в малюванні стінгазет і нудних стандартних заходах без користі, запалу і «родзинки ».

Але є такі тата і мами, які з ностальгією згадують свої літні канікули і улюблений дитячий табір. Їм відразу на думку спадають походи, конкурси, веселі друзі, вечори з піснями у жаркого багаття. Тому вони абсолютно не проти, щоб їх дитина на канікулах відправився в табір, за умови, що він буде комфортним і безпечним. А якщо це ще буде і дитячий мовний табір – діти проведуть час весело та з користю. Причому сьогодні «географія» дитячого відпочинку значно розширилася. Хлопці часто відправляються на відпочинок і річне навчання закордон.

Спробувати безкоштовно
Попробовать бесплатно
Отримати БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір
Получить БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор
Дарим уроки 50 уроков + 5 в подарок
Даруємо уроки 50 уроків + 5 в подарунок
Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школе
Реєстрація на навчання в часній школі
Записатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок