Літні канікули в Болгарії з центром Логос

На сьогоднішній день багато батьків вибирають табір для підлітків з Логосом в Болгарії, тому що головне для всіх його співробітників – комфорт, безпеку, корисне проведення часу і відпочинок кожної дитини. Відправляючи туди дітей, батьки можуть бути повністю впевнені: хлопці в ньому оздоровляться, добре відпочинуть, знайдуть багато друзів і головне – піднімуть рівень знання англійської мови з допомогою дуже захоплюючою і прогресивної методики. Пропозицій на ринку літнього відпочинку та навчання дітей за кордоном дуже багато, але якщо для батьків головне впевненість в професіоналізмі вожатих і безпеку дітей, то їх вибір, – це табір з Логосом.

Для батьків головним критерієм того, що табір для дітей, особливо далеко від дому, гарний і безпечний, – є вожаті. Дуже важливо, як вони доглядають за дітьми, як поводяться з ними, і чи можна довірити їм дитини? Слід особливо відзначити, що табір з Логосом вигідно відрізняється від подібних місць відпочинку з навчанням іноземної мови. Тут вивчають англійську кожен день, але не по нудним підручниками шкільної програми, як пропонують інші табори, а по ігровій методиці центру Логос. Додаткова анімаційна програма ніколи не дасть дітям нудьгувати, тому що крім програми аніматорів табору, передбачено безліч спеціалізованих заходів та розваг. У багатьох таборах загони хлопців супроводжують часто вчорашні діти, а сьогодні ж студенти-практиканти. Вони енергійні і креативні, але їм не вистачає досвіду, знання психології, а часто і відповідальності.

Але літній табір на морі в Болгарії з Логосом вигідно відрізняється тим, що його педагоги мають великий досвід супроводу і роботи з хлопцями різних вікових категорій. На відміну від подібних таборів, де на 15 дітей всього 1 супроводжуючий. У цьому таборі – професійний супроводжуючий-вожатий контролює групу з 10 хлопців. Вожаті уважно ставляться до характерів, звичок і особливостей харчування кожної дитини. Якщо йому щось з їжі протипоказано, то вожатий буде стежити за його раціоном. Відзначимо: у цьому таборі діти 24 години на добу перебувають під наглядом.
Тільки в таборі з Логосом хлопці матимуть можливість пройти програму Лідер – авторську розробку викладачів центру. Програма Лідер – унікальний тренінг спілкування, який дозволить прибрати труднощі в комунікації, навчить хлопців вмінню слухати, висловлювати власну думку і вести переговори. Відгуки багатьох батьків говорять про те, що літній табір в Болгарії з Логосом впливає на те, що діти з нього повертаються більш самостійними, подорослішали і краще вміють знаходити спільну мову з оточуючими.

Пройти тест по химии

Пройти тест по физике

Пройти тест по математике

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по Английскому языку

Регистрация на обучение в частной школеРеєстрація на навчвння в часній школіЗаписатися на урок

Замовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок