13 способів поліпшити свою українську мову поза класом

logos-admin
 1. Домовтеся з друзями говорити тільки українською у певний час, наприклад, після уроку, в метро або в певний день тижня.
 2. Коли ви слухаєте пісні українською, звертайте увагу на текст.
 3. Читайте книги українською. Оберіть книги, які ви вже прочитали на своїй рідній мові. Або ті книги, за якими зняті фільми, які ви бачили. Це полегшить вам розуміння сюжету і змісту.
 4. Виберіть цікавий для вас україномовний журнал, блог або газету і читайте їх.
 5. Віддавайте перевагу вашим улюбленим коміксам українською мовою. Комікси легко читаються і містять багато корисних ідіом.
 6. Дивіться новини українською мовою по телевізору.
 7. Дивіться україномовні фільми.
 8. Ходіть на п’єси або інші заходи (виставки, презентації) українською мовою, організовані україномовними організаціями.
 9. Відвідуйте художні виставки або інші мистецькі заходи, пропоновані українською мовою.
 10. Якщо робочою мовою вашого мобільного телефону є ваша рідна мова, перейдіть на українську. Оскільки ви пов’язуєте функцію свого мобільного телефону з певним словом, ви зможете поліпшити потрібну мову.
 11. Практикуйте конкретні ситуації спілкування самостійно – наприклад, вдома перед дзеркалом. Уявіть, що ви розповідаєте про себе, не погоджуєтеся з чимось, даєте інтерв’ю або запитуєте інформацію. Або ж знайдіть партнера, який погодиться практикуватися разом з вами.
 12. Практикуйте свою вимову, читаючи вголос. Гарна ідея – робити це разом з людиною, яка знає українську і зможе вас поправити. Крім того, ви записуєте себе і помічаєте, як ви говорите. Поставте собі конкретну мету, таку як розуміння відмінностей у вимові. Запишіть слова, які ви часто вимовляєте неправильно.
 13. Запишіть нові слова, які ви хочете вивчити, в спеціальному зошиті. Не забудьте переглядати їх на регулярній основі.

Записуйтеся на курси української мови в репетиторський центр “Логос” в Дніпрі, Києві, Одесі.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок