10 порад для успішної підготовки до ЗНО

logos-admin
  1. Виділіть час, щоб вчитися. Складіть розклад занять, який відповідає вашому способу навчання, і нічого не залишайте на останню хвилину. У той час, як деякі учні, здається, досягають успіху в останню хвилину навчання, часто такий спосіб навчання не є найкращим підходом для підготовки до іспиту. Запишіть, скільки тестів вам потрібно здати, скільки сторінок ви повинні вивчити і скільки днів у вас залишилося. Після цього відповідним чином організуйте свої навчальні звички.
  2. Переконайтеся, що ваш навчальний простір організований. Перевірте, чи достатньо у вас місця на столі, щоб розташувати підручники і замітки. Забезпечення того, щоб кімната була світлою, а стілець досить зручним, також варто враховувати. Зверніть увагу на деталі, які можуть відвернути вас від навчального процесу. Переконайтеся, що ви відчуваєте себе комфортно в своєму навчальному просторі і що ви можете зосередитися. Для деяких людей це може означати повну тишу, в той час як для інших допомагає слухання музики. Дехто потребує повного порядку, щоб зосередитися, в той час як іншим подобається вчитися в більш захаращеній обстановці.
  3. Використовуйте блок-схеми і діаграми. Наочні посібники можуть бути особливо корисними при перегляді навчального матеріалу. На початку теми запишіть все, що ви вже знаєте про предмет. Ближче до ЗНО перетворіть примітки в діаграму. Таким чином, візуальне запам’ятовування може значно підвищити вашу готовність до здачі ЗНО.
  4. Практика на старих іспитах. Одним з найбільш ефективних способів підготовки до іспитів є практика зі старою версією іспитів по ЗНО. Крім того, старий тест допоможе вам побачити формат і формулювання питань, і вам буде корисно знати, чого очікувати. Також це дасть можливість попрактикуватися в часі, який необхідний для фактичного тесту.
  5. Поясніть свої відповіді іншим. За допомогою вашої родини і друзів ви могли б успішно скласти іспит. Поясніть їм ваші міркування, чому ви відповіли на певне питання саме так.
  6. Організуйте навчальні групи з друзями. Навчальні групи можуть допомогти вам отримати необхідні відповіді і швидше виконати завдання. Просто переконайтеся, що група сфокусована на предметі, і її не так легко відволікти.
  7. Робіть регулярні перерви. Регулярні перерви необхідні мозку, щоб повернути йому фокус. Вивчення предмета протягом декількох годин без перерви – це не найкраща тактика, тому що тривале утримання уваги практично неможливе. Зробіть невелику перерву, щоб знову повернутися з новими силами до підготовки.
  8. Перекус здоровою їжею корисний для мозку. Ви не повинні вживати нездорову їжу під час навчання. Підтримуйте своє тіло і мозок у формі, вибираючи натуральну, свіжу і багату вітамінами їжу, яка принесе вам користь і допоможе поліпшити концентрацію уваги та пам’ять.
  9. Плануйте день ваших іспитів. Перевірте всі правила і вимоги до тесту. Сплануйте свій маршрут і час, який вам може знадобитися, щоб дістатися до пункту здачі ЗНО, а потім додайте додатковий час.
  10. Пийте багато води. Під час підготовки до іспитів і навіть під час тесту – бажано пити воду. Це додасть вам сил і позитивного настрою. Для якісної підготовки до здачі ЗНО з української, математики, англійської мови та інших предметів запишіться на підготовчі курси в репетиторський центр Логос в Дніпрі, Києві, Одесі.

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Пройти тест з Української мови

Пройти тест з фізики

Пройти тест з хімії

Пройти тест з Англійської мови

Пройти тест з математики

Записаться на бесплатный пробный урок

Попробовать бесплатноЗаписатися до садочка

Спробувати безкоштовноЕкспрес-програма на канікулах. Отримайте 30% знижки!Пройти тест по Английскому языку

Записатися на урок

Пройти тест по Украинскому языку

Пройти тест по математике

Пройти тест по физике

Пройти тест по химии

Даруємо уроки:
при оплаті 50 уроків + 5 у подарунок!Дарим уроки: при оплате 50 уроков + 5 в подарок!Получите БЕСПЛАТНОЕ тестирование по 3 предметам на ваш выбор!Отримайте БЕЗКОШТОВНЕ тестування з 3 предметів на ваш вибір!Реєстрація на навчання в літній школіРегистрация на обучение в летней школеЗамовити дзвінок

Заказать звонок

Записаться на урок

Записатися на безкоштовний пробний урок