ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  • Сучасна методика навчання
  • Затишна атмосфера

Характеристики курсу

     УРОКИ ПО  45 ГРН

     Невеликі групи по 3-4 людини

     Зручний графік

     Заняття круглий рік

     Професійні викладачі

     Знижки при оплаті занять наперед

Заголовок
акційного банера

В цілому, звичайно, курс на соціально-орієнтований національний проект забезпечує широкому колу (Фахівців) участь у формуванні зміцнення моральних цінностей.

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ВКЛЮЧАЄ

  • Граматична база в рамках шкільної програми.
  • Набір лексики.
  • Робота з текстами.
  • Практичні завдання і проміжні тестування.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Кожен учень підготовки до ЗНО з англійської мови проходить власну персональну програму. Ми складаємо її на основі початкового тестування і робимо особливий акцент на проблемні місця. Наприклад, якщо учень добре справляється з граматикою часу Simple, але зовсім не розуміє, де використовується пасивний стан, баланс розподілу часу буде істотно зрушать до другої темі, тоді як в рамках першої буде лише загальне повторення. Даний підхід гарантує тверді знання і суттєво економить час.

Курс підготовки до здачі ЗНО з англійської грунтується на інтенсивній практиці. Учні виконують велику кількість типових вправ, відразу ж отримуючи необхідні правки і коментарі від викладача. Це доповнюється імітаціями здачі іспиту, без можливості отримати допомогу та зі строго обмеженим часом. Як наслідок, до першої години X наші випускники підходять зібраними, з холодною головою і впевненістю у власних силах.

ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ

Підготовку до ЗНО з англійської проводять тільки кращі фахівці, з філологічною освітою та відповідним досвідом. Наші викладачі також проходять курс додаткового навчання в центрі Логос і регулярні перевірки якості навчання. Наочним показником їх роботи є середній результат на іспиті, який становить трохи більше 182 балів і практично 100% -ве вступ до ВНЗ на обрану спеціальність.

Перевір свій рівень знання
Англійської мови

Високий рівень залучення представників цільової аудиторії є чітким доказом простого факту: зміцнення і розвиток внутрішньої структури вимагає визначення і уточнення відповідних умов активізації.

Результати проходження курсу

Глибоке знання предмета в рамках шкільної програми.

Максимально високий бал при здачі ЗНО.

Надходження в обраний вами ВНЗ.

Запишись на безкоштовний урокНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Записатися на безкоштовний пробний урок

Записаться на урок

Заказать звонок

Замовити дзвінок

Записаться на урок