Логос репетиторські заняття з Української мови
(1-11 клас)

Оцінки – це важливо, але глибокі і систематизовані знання ще важливіше. Чим раніше учень освоїть біологію, тим легше йому буде на іспитах, при підготовці до олімпіад, а також при вступі до ВНЗ. Закладіть основи міцних знань вже зараз, почніть заняття з біології в кращому репетиторства центр України!

Заголовок
акційного банера

В цілому, звичайно, курс на соціально-орієнтований національний проект забезпечує широкому колу (Фахівців) участь у формуванні зміцнення моральних цінностей.

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Навчання проходить в найближчому до вашого дому навчальному центрі Логос. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.

Навчання починається з тестування, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень спілкування. За результатами тестування формується індивідуальна програма, яка називається «контрольний лист».

Навчання включає два види уроків – усні та індивідуальні (оптимальний план: 2 усних заняття в тиждень і одне індивідуальне, або одне усне і одне індивідуальне).

Усні заняття спрямовані на підвищення рівня володіння розмовною мовою. Усні уроки проходять в міні-групах (2-3 учні приблизно одного рівня і віку), і включають в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи, і аналіз літературних творів, включених до шкільної програми. На цих уроках у веселій формі відпрацьовуються навички спілкування, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів.

Індивідуальні заняття спрямовані на вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. На індивідуальних заняттях використовуються авторські підручники, розроблені методистами Логосу, які по ряду показників перевершують допомоги, використовувані в державній школі. У них включені цікаві завдання, практичні вправи, навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

На індивідуальних уроках одночасно навчаються кілька учнів. При цьому кожен з них працює зі своєю програмою, рухаючись по контрольному листу з прийнятною для себе швидкістю. На відміну від шкільної класно-урочної системи викладач в класі не пояснює матеріал для всіх відразу, а працює з конкретним учнем саме тоді, коли того потрібно допомоги, – коли він зіткнувся з труднощами у вивченні матеріалу, або, коли потрібно перевірити правильність виконання практичного завдання . Коли труднощі усунуто, або завдання прийнято, учень продовжує роботу по програмі самостійно. Після кожної вивченої теми викладач проводить учню перевірку, і, в разі необхідності, корекцію. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і при цьому кожна тема засвоюється учнями на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо в середньому на вивчення української мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ

  • Поліпшить успішність в школі.
  • Допоможе підготуватися до іспитів і олімпіад.
  • Розвине здатність вільно говорити, читати і писати українською мовою.

Запишись на безкоштовний урокНатискаючи “Записатися на урок”, ви приймаєте

умови згоди

Нас рекомендують

Ліцензія Логоса

Освітня діяльність в освітньому холдингу «Логос» ведеться на підставі державної ліцензій №580549 від 06.06.2012 та №580550 від 06.06.2012. (Ліцензія) .

Записатися на безкоштовний пробний урок

Записаться на урок

Заказать звонок

Замовити дзвінок

Записаться на урок